Výlet na saních Janské Lázně

9743 CZK
Cena: 9 743 Kč Cena bez DPH: 8 053 Kč

Dostupné varianty:

* Výlet na saních (minimum 5 osob):

0 0 reviews

Rádi byste prožili pěkný a příjemný den na horách? Máte rádi sníh, zimu a výlety za zábavou i poznáním? 4-elements.cz Vás zve na celodenní výlet na saních s průvodcem. Užijete si zasněžené Krkonoše, jízdu lanovkou, krásné výhledy z rozhledny, pořádně se projedete na saních a možná navštívíte chovatele saňových psů.

Sbalte rodinu, Vaše děti i přátele a vydejte se na výlet do Krkonoš - čeká Vás zábavný program pro dospělé i děti

Pro koho je výlet na saních Janské Lázně:

  • skupinky přátel
  • rodiny s dětmi
  • 5 a více osob

Kde začíná Váš výlet na saních Janské Lázně

Celodenní výlet na saních s průvodcem začne výjezdem 8-mi místnou kabinovou lanovkou Černohorským Expresem z Janských Lázní na vrcholek Černé Hory. Po příjezdu na horní stanici lanovky na Černou horu si nejprve trochu protáhnete tělo výstupem na rozhlednu, kterou tvoří sloup původní lanové dráhy. Užijete si nádherný výhled na panorama Krkonoš. Za dobré viditelnosti uvidíte Sněžku, Studniční horu a podhůří Krkonoš.

Výlet na saních Janské Lázně je i s obědem

Z Černé hory pojedete na saních směrem ke Kolínské Boudě. Ve stylové horské boudě  máte zajištěný oběd a možnost výběru z jídelníčku ze tří menu. Po vydatném a chutném obědě Vaše jízda na saních pokračuje. Jedete do Pece pod Sněžkou. Když bude příležitost, navštívíte chovatele psů a seznámíte se s psím plemenem "Alaskan huskies" a "European huskies", kteří byli vyšlechtěni v Norsku a na Aljašce pro dlouhé přejezdy divočinou. Tyhle psí miláčky si velmi rychle oblíbíte, protože jejich hravost a nekonfliktnost je neuvěřitelná. Psi jsou velmi přátelští k lidem, zejména k dětem.

Kde Váš výlet na saních Janské Lázně končí

Na saních se ještě pořádně projedete závěrečným sjezdem do Pece pod Sněžkou k autobusové zastávce. Odtud odjíždíte zpět do Janských Lázní.

Co je v ceně výletu na saních Janské Lázně:

  • výstup na rozhlednu
  • jízda lanovkou
  • zapůjčení saní
  • transport zpět
  • průvodce
  • oběd
  • (podle možnosti návštěva psů)

Bezpečnost výletu na saních Janské Lázně

Bezpečnost během celého výletu je zaručena. Nikde nemůžete zabloudit, ani se ztratit, protože s Vámi bude po celou dobu zkušený průvodce, který Krkonoše velmi dobře zná. 

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: