Nejprodávanější

Vyhlídkové lety vrtulníkem

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Vyhlídkové lety vrtulníkem Brno
  Vyhlídkové lety jsou nejžádanějším a nejuspokojivějším dárkem Vašim blízkým. Nyní můžete být pro obdarovaného o to originálnější a darovat mu vyhlídkový let vrtulníkem přímo nad Brnem! Zážitek, který jen tak něco nepřekoná - zážitek na celý život. Vyhlídkové lety vrtulníkem nad Brnem Během ..
  4 084 Kč Bez DPH: 3 376 Kč
 • Vyhlídkové lety vrtulníkem Hradec Králové
  Co byste řekli na možnost, prohlédnout si okolí Hradce Králové z vrtulníku? S vyhlídkovými lety vrtulníkem Hradec Králové k tomu máte jedinečnou příležitost! Vyhlídkové lety vrtulníkem jsou realizované po celé oblasti východních Čech. Darujte vyhlídkový let vrtulníkem Hradec Králové svým blízkým ..
  3 594 Kč Bez DPH: 2 970 Kč
 • Vyhlídkové lety vrtulníkem Roudnice nad Labem
  Originální zážitek, který Vám rozhodně vyplaví adrenalin - Vyhlídkový let vrtulníkem Roudnice nad Labem! Pokud sníte o volném pohybu ve vzduchu, pojďte do toho s námi. Dárek se hodí pro všechny, co se dokážou postavit výzvě. Zaručujeme, že budete z vrtulníku vysedat naprosto nadšení! S vyhlídkový..
  2 649 Kč Bez DPH: 2 189 Kč
 • Vyhlídkové lety vrtulníkem Sázená
  Chcete se proletět vrtulníkem? Kousek od Kralup nad Vltavou se nachází malé, ale frekventované letiště Sázená. Zde na Vás čeká nastartovaný vrtulník R44 s profesionálním pilotem, aby Vás vzal na vyhlídkový let nad středními Čechami. Můžete se podívat směr Říp a okolí. Varianty jsou ve třech + pilot ..
  2 280 Kč Bez DPH: 1 885 Kč

Již v románech Julese Vernea se vyskytovaly stroje podobné vrtulníkům. Průkopníkem plně funkčních vrtulníků se však stalo Německo před 2. světovou válkou. My Vám nyní můžeme nabídnout vyhlídkové lety vrtulníkem pro veřejnost! Střemhlav do dalšího dobrodružství s portálem na zážitky 4-elements.cz!

Informujte se o vyhlídkovém letu vrtulníkem na telefonním čísle +420 777 444 789 nebo emailu info@4-elements.cz.

Vyhlídkové lety vrtulníkem čekají!

Vyhlídkový let vrtulníkem si objednejte pro sebe nebo jako dárek pro své blízké. Zašleme Vám dárkový poukaz s dostatečnou platností, abyste měli čas se na tento zážitek pořádně připravit. Zkušení piloti už se na Vás těší!

Jak probíhá vyhlídkový let vrtulníkem?

 • Váš příjezd na letiště
 • ujme se Vás zkušený pilot
 • vyslechnete si bezpečnostní ponaučení
 • nastoupení do kabiny a vyzkoušení ovládacích prvků stroje
 • zahřátí motorů, vznesení do oblak a let
 • trasu můžete s pilotem diskutovat
 • něžné přistání a probrání zážitků

Aktivní účast na letu vrtulníkem

Protože to je hlavně Váš zážitek, udělá pilot všechno proto, abyste si jej užili co nejvíce. Je pouze na Vás, jestli budete celý let fotografovat a radovat se z nových pohledů nebo si vrtulník zkusíte pod dohledem zkušeného profesionála pilotovat!

Vyhlídkové lety vrtulníkem - termíny

Termíny vyhlídkových letů vrtulníkem si můžete zvolit v podstatě v průběhu celého roku. Stejně jako další vyhlídkové lety i lety vrtulníkem jsou závislé na počasí. V případě špatného počasí, dáváme včas zprávu o přeložení letu.

Nezapomenutelné zážitky s vyhlídkovými lety vrtulníkem

Jen malé procento populace může říci, že se proletělo vrtulníkem a ještě menší, že ho řídilo. Chce být jedním z nich? Neváhejte a objednejte si vyhlídkový let vrtulníkem právě teď!

zobrazit víceskrýt