Nejprodávanější

Skydiving

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Chtěli byste spatřit věci, které byste za běžných okolností vidět nemohli? Chcete zažít neopakovatelný pocit, který probudí adrenalin i v tom nejostřílenějším kaskadérovi? Pak čtete ty správné řádky na správné stránce. Portál 4-elements.cz to zařídí za Vás! Skydiving. Uchvacující sport, kterého se mnozí obávají, ale ti, kteří ho již zkusili, o něm vyprávějí až do konce svého života s pocity, které jen tak něco prostě nepřekoná.

Tak pojďte s námi do toho, zkusíme létat bez křídel!

Hezky od začátku, co to vlastně ten SKYDIVING je?

Nejdříve bychom si měli vysvětlit rozdíl mezi skydivingem a seskokem s padákem. Při seskoku s padákem otvíráte padák prakticky téměř po vyskočení z letadla, přitom u skydivingu si užíváte volného pádu až do poslední chvíle! Pro Vaši představu, průměrný seskok ze 4 000 metrů Vám umožní okolo 60 vteřin volného pádu. A co se týče rychlosti, průměrně se jedná o 200 km/hod.

A divit se nepřestanete. My pro Vás na našem portálu 4-elements.cz máme dokonce dvě varianty, jak si skydiving užít. A to buď uvnitř – ve větrném tunelu, nebo venku, seskokem z již zmiňovaného letadla. Skydiving je opravdu kouzelný sport, u kterého se Vám od okamžiku absolvování výcviku otevírá mnoho cest, vždy Vás čeká něco nového, co Vás bude lákat se přiučit.

Říkáte si, zda je skydiving vhodný právě pro Vás?

Skydiving je pro kohokoliv ve věku od 16 let do toho věku, v němž se na tento sport sami cítí. Omezení můžou nastat především ze zdravotních hledisek. Pokud víte, že máte nějaký zdravotní problém, je lepší se před uskutečněním skydivingu poradit s lékařem.

Prvotně je důležité sebrat odvahu a mít dostatečné odhodlání. Strach je nejčastější zábranou při rozhodování, zda to mám zkusit, či nemám. Můžeme Vám ale garantovat, že pokud strach překonáte, budete na sebe pyšní, že jste „nepromeškali životní šanci“.

Doplňující „lákadla“ proč si „jít skočit skydiving“

Ještě stále váháte, zda vám to vlastně stojí za to? Tady jsou na závěr klady tohoto skvělého sportu:

  • nezapomenutelný pocit volného pádu
  • uvidíte věci, které není možné normálně spatřit
  • z Vašeho okolí budete jeden z mála, ne-li jediný
  • možnost létat ve skupinkách
  • seznámíte se s novými zajímavými lidmi – skvělá atmosféra!
  • budete na sebe hrdí, že jste překonali strach
  • možnost zvolit bezpečnější formu skydivingu – větrný tunel
  • někteří lidé uzavírají skydiving slovy: „Je to ta nejlepší zábava, kterou můžete dělat a být přitom oblečení.“
     

Zaujal Vás skydiving? Objednejte si ho ještě dnes na našem portálu na zážitky!

zobrazit víceskrýt