Nejprodávanější

Seskoky padákem

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Láká-li Vás vidět svět z výšky, zažít pocit volného pádu a prožít několik minut při letu z letadla směrem k matičce zemi, našli jsme pro Vás ten nejlepší zážitek - seskok padákem, který probíhá formou výcviku IAFF (seskok na zkoušku) a výcviku AFF (Accelerated Free Fall).

Seskoky padákem – ta pravá dávka adrenalinu do žil!

Seskok padákem pro pocit lehkosti

Jestli jste někdy záviděli ptákům jejich lehkost a rozhled, nyní už nemusíte – při seskoku padákem můžete prožívat to samé. Stačí se rozhodnout k samotnému skoku, dorazit na letiště, kde probíhají výcviky seskoku padákem a svěřit Váš nový zážitek do rukou tandempilotů, kteří s Vámi skok padákem bezpečně absolvují.

Darujte skok padákem sobě nebo blízkým

Pořiďte si seskok padákem pro radost a překonání sama sebe nebo věnujte dárkový poukaz svým blízkým a dovolte jim prožít jedinečné okamžiky, které zažije právě při volném pádu a následném letu při seskoku padákem. Let z výšky až 4200 metrů s tandempilotem vyplaví spoustu adrenalinu a přichystá zážitek, na který se nezapomíná. To vše si můžete nechat natočit na DVD, vyfotografovat a později se radovat ze svého rozhodnutí pro skok padákem.

Emoce při seskocích padákem zaručeny

Pocit očekávání při letu až do výšky 4200 metrů nad zemí, obavy při výskoku z letadla, úžasný pocit volné pádu (až 60 vteřin), nezapomenutelný let vzduchem s vlastním řízením padáku a následné měkké přistání na zem a opojná vlna adrenalinu – tyto a mnohé další pocity Vás čekají při seskocích padákem! Seskoky padákem Vám umožní únik z reality a prožití něčeho neopakovatelného.

  • výšky seskoků padákem ovlivňuje typ letadla a zároveň nadmořská výška letiště

Seskoky padákem bod po bodu

Tandempilot s Vámi na zemi probere skok pádem od začátku do konce a podá krátkou instruktáž. Poté společně vyletíte do výšky až 4200 metrů, odkud skočíte a Vás čeká minutový volný pád v rychlosti přes 200 km/hod. Poté tandempilot otevře padák v cca 1500 metrech a umožní Vám vychutnat si cca 8 - 10 minut letu a kocháním se krajiny, která se pod Vámi otevírá. Přistání na zemi, kde na Vás čekají Vaši blízcí, je plné emocí a sdělování zážitků – nepřipravte se o tyto úžasné pocity a zažijte jedinečné seskoky padákem!

Létejte vzduchem při seskoku padákem

Je-li Vám od 8 – 108 let, vážíte do 100 kg a netrpíte epilepsií, diabetem či závažným srdečním onemocněním, skok padákem můžete prožít také! Otevřete si nové obzory a skočte padákem – tento zážitek se Vám vryje do paměti!

zobrazit víceskrýt