Poslední přidané
Nejprodávanější

Středověká krčma

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Středověká krčma Praha
  Máte rádi dobré jídlo? Chtěli byste zažít atmosféru středověku? Bavte se jako šlechtici s portálem 4-elements.cz! Navštivte středověkou hostinu ve středověké krčmě. Veškeré vybavení je jako ve středověku: dřevěné stoly a lavice, keramické nádobí. O Vaši spokojenost se postará uctivá obsluha v dobový..
  2 500 Kč Bez DPH: 2 067 Kč

Středověká krčma

Vraťte se s 4-elements.cz do 15. století! Zažijte středověkou atmosféru a bavte se jako šlechtici! Navštivte středověkou krčmu v Praze a nechte se pohostit jako na středověké hostině. Návštěva středověké krčmy je nejen gastronomickým, ale i kulturním zážitkem s autentickou atmosférou středověku, která je dokreslována dobovým prostředím dřevenými lavicemi a keramickým nádobím.

Jak návštěva středověké krčmy probíhá?

Nabídneme Vám bohaté středověké menu, konzumace veškerých nápojů je neomezená, nabízíme Vám domácí pálenky i vína z daleké ciziny, můžete se těšit na uctivou obsluhu v dobových kostýmech, zábavný doprovodný program v podání živé středověké kapely, tanečnic se šavlemi a kartářky, jež Vám vyloží budoucnost. Na závěr večera je pro Vás připravena ohnivá show!

Další informace k programu

 • sezónní akce: duben – prosinec
 • doba trvání: 3 hodiny
 • je dovoleno hodovat rukama a házet kosti na zem
 • nutno se přizpůsobit termínům kulturního programu (obvykle 1x měsíčně)
 • doprovod možný - za příplatek
 • děti do 9 let jsou zdarma


Královsky se pobavte ve středověké krčmě v Praze! Vyzkoušejte také další zážitky z nabídky 4-elements, třeba adrenalinový balíček - balón s ubytováním Vysočina nebo úniková hra Praha 1.

zobrazit víceskrýt
config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>