Wakeboarding Třeboutice

625 CZK
Cena: 625 Kč Cena bez DPH: 517 Kč

Dostupné varianty:

* Wakeboarding - možnosti:

5 1 reviews

Rádi byste vyzkoušeli nový sport, formu adrenalinu a skvělou zábavu v jednom a nevíte, kde tuto kombinaci hledat? Řekněte svým obavám STOP a nechejte se strhnout moderní záležitostí, která vás zcela pohltí! Vyzkoušejte s námi wakeboarding Třeboutice a budete nadšeni.

Náš zkušený tým Vás provede wakeboardingem krok za krokem a zbaví Vás případných nejistot. Jdete do toho s námi?

Novinka ve světě sportu – wakeboarding Třeboutice

Boom tohoto sportu jsme si nenechali ujít a nabízíme i vám wakeboarding Třeboutice u Litoměřic – skvělý zážitek, který Vám vlije energii do těla. Nechejte se vést instruktorem, kdy si nejprve na souši vyzkoušíte základní postoj pro váš wakeboarding Třeboutice. Zkušený instruktor Vás provede a vysvětlí, jak bude Váš nový zážitek vypadat. Překonejte svůj strach a vyzkoušejte zábavnou formu sportu.

Se skvělou partou přátelských lidí si navíc při wakeboardingu užijete spoustu legrace. Co víc si přát?

Wakeboarding Třeboutice krok za krokem

Wakeboarding Třeboutice spočívá v tom, že Vy (náš nový wakeboardista) jste tažen na laně za lodí, která vám svým tvarem utváří vhodné vlny – po kterých se necháte na wakeboardu unášet. Nemusíte mít obavy, zvládnete to i Vy! Wakeboarding Třeboutice – to je kombinace vodního lyžování a surfingu. Zkušenější wakeboardisté mohou svůj wakeboarding Třeboutice doplnit o efektní triky. Užívejte si každého dne – s wakeboardingem Třeboutice to půjde bezvadně!

Co potřebuji k wakeboardingu Třeboutice?

Pokud nemáte na wakeboarding žádné vybavení, nezoufejte! Rádi Vám vše potřebné zapůjčíme. Sbalte plavky, dobrou náladu a pár skvělých přátel – a prožijete den, na který nezapomenete. Náš tým mladých lidí vás dobije energií a Vy navíc zjistíte, jaké další aktivity se v Třebouticích u Litoměřic nabízí.

Kde nás najdete?

Wakeboarding Třeboutice leží v malebném prostředí nedaleko historického města, Litoměřic. V Třebouticích zapomenete na starosti všedního dne a necháte Vaše starosti odplavat po vodě. S wakeboardingem Třeboutice není na nudu čas. Vyzkoušet můžete také naše další vodní aktivity – jízda na banánu, vodní lyže, paddleboard či jiné aktivity. A zapomenout nesmíme na náš oblíbený bar s příjemným posezením.

Wakeboarding Litoměřice – to pravé odpoledne ve spojení sportu, zábavy, adrenalinu, přátel a skvělé atmosféry. Vyzkoušíte jej i Vy?

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: