Nejprodávanější

Wakeboarding

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
  • Wakeboarding Hradec Králové
    Nezáleží na tom, kolik je Vám let, ani na tom, jakou máte zkušenost. Wakeboarding je zábava, která se rychle stane návykovou. Přijeďte si ho vyzkoušet za asistence mistra republiky ve vodním lyžování. Pokud potřebujete první lekci, nemohli byste se dostat do schopnějších rukou. Buďte aktivní, nec..
    582 Kč Bez DPH: 481 Kč
  • Wakeboarding Ostrava
    Světem letí boardy. Snowboard máte asi doma, paddleboard jste možná už vyzkoušeli, ale co wakeboard? Už jste o něm slyšeli? První Wakeboard vyrobil v San Diegu Tony Finn. A právě on později založil nejslavnější wakeboardovou společnost Liquid Force. Wakeboarding si můžete vyzkoušet i na Těrlické ..
    726 Kč Bez DPH: 600 Kč

Neskutečný adrenalin, který Vás naprosto odzbrojí? Skvělá příležitost, jak se nechat vytrhnout z každodenní reality a užít si naplno trendovou záležitost? Víme, co za tím stojí! Tím, co byste měli vyzkoušet, je wakeboarding - stylový adrenalin, který Vás nakopne!

Wakeboarding se skvělým parťákem – s 4-elements.cz!

Prožijte ohromující příval adrenalinu během jednoho adrenalinového zážitku. Pojďte s námi do wakeboardingu, který si po celém světě našel spoustu příznivců. Jste-li bláznem do vodního lyžování či surfingu, pak si nenechte ujít wakeboarding, kombinaci obojího! Nechejte se táhnout za speciální lodí, která utváří vhodné vlny, po kterých se necháte unášet. Dovolte nám ukázat Vám skvělý zážitek, kterým Vás provedeme krok za krokem.

S 4-elements.cz s nudou nepočítejte!

S wakeboardingem k novým zážitkům

Vyrazte s přáteli prožít nezapomenutelný den ve společnosti wakeboardingu. Překonejte sami sebe, odvažte se a dostavte se na wakeboarding, skvělou zábavu. Po instruktáži na pevnině můžete vyrazit také na hladinu – a začít si užívat dávku energie!

Wakeboarding – to správné zábavné odpoledne s 4-elements.cz

Zkuste i další vodní sporty v naším nabídce jako například wakesurfing Třeboutice nebo Paddleboard Karlovy Vary!

zobrazit víceskrýt