Poslední přidané

Vznášedlo Karlovy Vary

1135 CZK
Cena: 1 135 Kč Cena bez DPH: 939 Kč

Dostupné varianty:

* Vznášedla KV - možnosti:

5 1 reviews

Karlovy Vary jsou další lokalitou, kde si můžete užít jedinečný zážitek v podobě vznášedel.Vznášedlo je dopravní prostředek, se kterým se dostanete kdykoliv a kamkoliv. Tento dynamický stroj, který se na vzduchovém polštáři dokáže přenést přes trávu, ale i vodu či písek, je zároveň neskutečně bezpečný. Přijeďte si do Karlových Varů zařádit na vznášedlech a vyzkoušejte si tento fenomén na vlastní kůži.

4-elements.cz nabízí jedinečnou možnost připsat si k Vašim dosavadním adrenalinovým zážitkům další – vznášedlo Karlovy Vary!

Kde se vznášedlem Karlovy Vary můžete vznášet?

Ideální pro jízdu ve vznášedle je rozsáhlá plocha bez vysokých překážek. My Vám v Karlových Varech můžeme nabídnout to nejlepší! Je zde možnost využití celé letištní plochy letiště Hory na okraji města. Toto letiště má výjimečnou polohu a velikost pro zažití nevšedního zážitku v letu ve vznášedle Karlovy Vary.

Vznášedla Karlovy Vary s maximální bezpečností

  • prvotní instruktáž od zkušeného pilota
  • pilot může sedět vedle Vás, dokud si nebudete opravdu jistí
  • ovládání vznášedla není nic složitého
  • hlavní sezóna na vznášedla je léto a teplé měsíce
  • nepotřebujete žádné speciální zkoušky či osvědčení
  • chytne-li Vás jízda, rozjeďte kariéru pilota vznášedla!

 


Chystáte se do západních Čech nebo je to přímo místo Vašeho bydliště a vznášedlo Karlovy Vary jste ještě nevyzkoušeli? Zakupte si dárkový poukaz od 4-elements.cz a nic Vám v tom už nezabrání!

Vznášedlo Karlovy Vary také pro Vaše ratolesti

Jsou Vaše děti odvážné, akční a sportovně založené? Svezli jste se před nimi na vznášedle a ony si ho strašně přály řídit? Není nic jednoduššího, než vyzkoušet, jak si s tímto úkolem poradí! Dětské vznášedlo Karlovy Vary je NOVINKA!! Váš potomek může patřit mezi první v České republice, který tento zážitek okusí. Nevíte si s výběrem dárku rady? Doporučujeme univerzální dárkový poukaz!

Mapa


Zadejte startovní místo:
Vznášedlo Karlovy Vary

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: