Vyhlídkový let nad Vysočinou

2850 CZK
Cena: 2 850 Kč Cena bez DPH: 2 356 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti vyhlídkového letu 1 - 4 osoby:

0 0 reviews

Vysočina je nádhernou částí naší republiky. Byla by věčná škoda ji jen rychle projet po dálnici D1. Vychutnejte si Vysočinu také shora! Vyhlídkový let nad Vysočinou je nezapomenutelným zážitkem, který Vám ukáže krásy Vysočiny, jak je ještě neznáte.

Vyhlídkové lety nad Vysočinou Vám přináší náš portál za jedinečné ceny! Pro více informací nás kontaktujte +420 777 444 789.

Zajímavý tip: vyhlídkový let nad Vysočinou

Nezůstávejte krásám Vysočiny nic dlužni! Objednejte si vyhlídkový let nad Vysočinou ještě dnes. Letiště Vysočina Vás vezme na ty nejkrásnější momenty do nebes. Vyhlídkové lety nad Vysočinou startují z letiště Jihlava. Kontaktujte nás a my Vám najdeme ten nejbližší vyhlídkový let nad Vysočinou pro Vás.

Na Vysočině Vás čeká zajímavá lokalita se spoustou přírodních a historických památek. Vystartujte s námi z letiště Jihlava!

Co spatříte z vyhlídkového letu nad Vysočinou?

  • panenská příroda
  • malebné okolí
  • lesy a kopečky
  • řeka Sázava
  • lesy překypující faunou a florou

Užijte si vyhlídkové lety nad Vysočinou

Dejte vale rušnému světu na zemi. V mracích si užijete klidu. Vyhlídkový let nad Vysočinou je přímo ideálním relaxačním zážitkem, díky němuž zapomenete na vše, co Vás na zemi trápí, a podíváte se na starosti z nadhledu. Ti, kdo to zažili, nejlíp vědí, jak je krásný vyhlídkový let z letiště Jihlava.

Proleťte se nad panenskou přírodou Vysočiny! Je to zážitek k nezaplacení.

Vyfoťte si památky a přírodu z ptačí perspektivy!

  • poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
  • mramorový hrad Pernštejn
  • tichá a klidná důstojnost zdejších řek
  • Další atraktivní lokality čekají na Vaše objevení!

O létání nemusíte jen snít

Konkrétní vyhlídkový let nad Vysočinou může startovat z Jihlavy, případně z Havlíčkova Brodu. Objednejte si dárkový poukaz na vyhlídkové lety nad Vysočinou a nezaplatíte na letišti navíc ani korunu. Letiště Vysočina jsou v tomto ohledu velice solventní. Ideální zážitek do všech ročních období, na víkend i během týdne! To je vyhlídkový let nad Vysočinou! Vyhlídkové lety letadlem čekají jen na Vás.

Letiště Vysočina a vyhlídkové lety letadlem

Objednání a realizace vyhlídkového letu nad Vysočinou nebyly nikdy snazší. Prostřednictvím našeho portálu 4-elements.cz Vám zařídíme vše, co je k vyhlídkovému letu nad Vysočinou potřebné. Vyhlídkové lety nad Vysočinou jsou bezpečně a jsou vhodné pro každého. Vyzkoušejte je a nebudete litovat!

Užijte si s námi vyhlídkový let nad Vysočinou. Na Vaši návštěvu se těší letiště Vysočina!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: