Vyhlídkové lety vrtulníkem Sázená

3300 CZK
Cena: 3 300 Kč Cena bez DPH: 2 728 Kč

Dostupné varianty:

* Vyhlídkové lety vrtulníkem Sázená:

0 0 reviews

Chcete se proletět vrtulníkem? Kousek od Kralup nad Vltavou se nachází malé, ale frekventované letiště Sázená. Zde na Vás čeká nastartovaný vrtulník R44 s profesionálním pilotem, aby Vás vzal na vyhlídkový let nad středními Čechami. Můžete se podívat směr Říp a okolí. Varianty jsou ve třech + pilot nebo romanticky ve dvou + pilot. Pro otrlé nabízíme adrenalinový let.

4-elements.cz Vám přináší zážitek, který si můžete kdykoliv zopakovat!

Vrtulníkem ze Sázené

Možná máte přece jen obavy. To je logické. Už jste letěli například letadlem, ale představujete si, že let vrtulníkem je úplně jiná zkušenost. To opravdu je – a je to skvělý zážitek! R44 je americký vrtulník pro čtyři pasažéry. Prototyp tohoto vrtulníku vzlétl roku 1990 a ukázal se být se mimořádně bezpečným prostředkem létání, který vlastní například belgický korunní princ Philippe nebo chilský prezident.

Výhody vyhlídkového letu vrtulníkem R44:

  • mimořádně bezpečný letoun
  • komfortně vybavený
  • přívětivá cena za let
  • varianta Adrenalinový let

Vyhlídkový let vrtulníkem na Říp

Tradiční trasa trvá čtvrt hodiny a podíváte se nad posvátnou horu Říp, dějiště každoročních poutí. Jestli patříte mezi odvážné a pohodový let je pro Vás příliš málo adrenalinu, tak si vezměte testosteronem napumpovanou variantu pro jednoho. Poznáte, co je rychlost. Z první ruky budete vyprávět o obratech a výkrutech vrtulníku, který Vás přitom nesl 200 Km za hodinu. A ti, kdo chtějí zvolnit a užít si let ve dvou – vyberte si romantickou verzi a užijete si nejkrásnější společnou půl hodinu.

Vyzkoušejte také báječný zážitek Umělá vlna Brandýs nad Labem nebo Vyhlídkové lety Panenský Týnec.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: