Vyhlídkové lety vrtulníkem Hradec Králové

3594 CZK
Cena: 3 594 Kč Cena bez DPH: 2 970 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti vyhlidkového letu vrtulníkem pro 1 - 6 osob:

0 0 reviews

Co byste řekli na možnost, prohlédnout si okolí Hradce Králové z vrtulníku? S vyhlídkovými lety vrtulníkem Hradec Králové k tomu máte jedinečnou příležitost! Vyhlídkové lety vrtulníkem jsou realizované po celé oblasti východních Čech.

Darujte vyhlídkový let vrtulníkem Hradec Králové svým blízkým jako originální dárek!

Kam se můžete s vyhlídkovým letem vrtulníkem podívat?

 • Náchod
 • Pardubice
 • Nechranice
 • Kunětickou horu
 • Josefov

Vyhlídkový let vrtulníkem Hradec Králové - to pravé pro Vás!

Chystáte se do Hradce Králové na výlet? Využijte našich služeb a vyzkoušejte let vrtulníkem, tandemové seskoky Hradec Králové nebo vyhlídkové lety Hradec Králové! Pořiďte si snímky překrásné krajiny, oprostěte se od všedních starostí, užijte si vyhlídkový let helikoptérou Hradec Králové naplno! Po dohodě je možné předvést s vrtulníky i nějaké ostřejší vrtulníkové létání. Během letu všichni na palubě mohou spolu komunikovat za pomocí mikrofonu a sluchátek.

Typy našich vrtulníků v Hraci Králové

 • Schweizer S269C - pilot + 1 pasažér. Jednomotorový cvičný vrtulník s rychlostí cca 120 km/h, vyvinut převážně pro účel výcviku amerických vojenských vrtulníkových pilotů.
   
 • Enstrom 480B - pilot + 3-4 cestující. Lehká helikoptéra s rychlostí cca 200 km/h, vyvinut společností Enstrom Helicopter Corporation převážně za účelem obchodní dopravy. 4 velice lehcí pasažéři nebo 3 s normální váhou.

   

Vyhlídkový let helikoptérou Hradec Králové - zážitek pro všechny věkové kategorie!

Profesionálové na vyhlídkové lety vrtulníkem Hradce Králové

Piloti hradeckého letiště jsou zkušení profesionálové. Provozují leteckou školu, hlídkové a kontrolní lety a jejich zkušenosti i stroje jsou často využívány filmaři. Pokud by Vás létání helikoptérou opravdu zaujalo, můžete se také do letecké školy přihlásit. Letiště provozuje pro své žáky rovněž kvalitní ubytovací služby.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: