Poslední přidané

Vyhlídkové lety vrtulníkem Hradec Králové

3594 CZK
Cena: 3 594 Kč Cena bez DPH: 2 970 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti vyhlidkového letu vrtulníkem pro 1 - 6 osob:

0 0 reviews

Co byste řekli na možnost, prohlédnout si okolí Hradce Králové z vrtulníku? S vyhlídkovými lety vrtulníkem Hradec Králové k tomu máte jedinečnou příležitost! Vyhlídkové lety vrtulníkem jsou realizované po celé oblasti východních Čech.

Darujte vyhlídkový let vrtulníkem Hradec Králové svým blízkým jako originální dárek!

Kam se můžete s vyhlídkovým letem vrtulníkem podívat?

 • Náchod
 • Pardubice
 • Nechranice
 • Kunětickou horu
 • Josefov

Vyhlídkový let vrtulníkem Hradec Králové - to pravé pro Vás!

Chystáte se do Hradce Králové na výlet? Využijte našich služeb a vyzkoušejte let vrtulníkem, tandemové seskoky Hradec Králové nebo vyhlídkové lety Hradec Králové! Pořiďte si snímky překrásné krajiny, oprostěte se od všedních starostí, užijte si vyhlídkový let helikoptérou Hradec Králové naplno! Po dohodě je možné předvést s vrtulníky i nějaké ostřejší vrtulníkové létání. Během letu všichni na palubě mohou spolu komunikovat za pomocí mikrofonu a sluchátek.

Typy našich vrtulníků v Hraci Králové

 • Schweizer S269C - pilot + 1 pasažér. Jednomotorový cvičný vrtulník s rychlostí cca 120 km/h, vyvinut převážně pro účel výcviku amerických vojenských vrtulníkových pilotů.
   
 • Eurocopter EC-120 - pilot + 4 cestující. Jednomotorový turbínový vrtulník s rychlostí cca 205 km/h, vyvinut společností Eurocopter převážně za účelem obchodní dopravy.
   
 • Eurocopter Ecureuil AS-350B3e - pilot + 5 cestujících. Jednomotorový turbínový vrtulník s cestovní rychlostí 220km/h. Jedná se o jeden z nejrozšířenějších vrtulníku na světě, jeden z nejsilnějších vrtulníků ve své třídě. Dokáže unést až 1300kg nákladu v podvěsu pod sebou.
   
 • Eurocopter Ecureuil AS-355N - pilot + 5 cestujících. Jedná se o dvoumotorový turbínový vrtulník s cestovní rychlostí 220km/h. rtulník je nejčastěji využíván pro lety v hustě obydlených oblastí, bezpečnost je zaručena dvěma motory, které pracují během letu současně.
   
 • Eurocopter EC-135T1- pilot + 6 cestujících. Jedná se o dvoumotorový turbínový vrtulník a cestovní rychlostí 230km/h. Pro své kompaktní rozměry a vysokou bezpečnost našel tento vrtulník především uplatnění v letecké záchranné službě po celém světě.
   

Vyhlídkový let helikoptérou Hradec Králové - zážitek pro všechny věkové kategorie!

Profesionálové na vyhlídkové lety vrtulníkem Hradce Králové

Piloti hradeckého letiště jsou zkušení profesionálové. Provozují leteckou školu, hlídkové a kontrolní lety a jejich zkušenosti i stroje jsou často využívány filmaři. Pokud by Vás létání helikoptérou opravdu zaujalo, můžete se také do letecké školy přihlásit. Letiště provozuje pro své žáky rovněž kvalitní ubytovací služby.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: