Vyhlídkové lety bezmotorové Chrudim

376 CZK
Cena: 376 Kč Cena bez DPH: 310 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti vyhlídkového letu bezmotorovým letadlem:

0 0 reviews

Chtěli byste vidět krásné české město z ptačí perspektivy? Tak právě tento zážitek tyto kritéria splňuje! Vyhlídkové lety bezmotorovým letadlem Chrudim, za atraktivní ceny a navíc s profesionálními piloty, kteří Vám dopřejí leteckou turistiku na kterou jen tak nezapomenete!

Vyhlídkové lety větroněm v Chrudimi a mnoho dalších zážitků Vám přináší webový portál 4-elements.cz

Letiště Chrudim nabízí bezmotorový vyhlídkový let

Chcete někomu z Vašich blízkých udělat velkou radost? Darujte mu vyhlídkový let bezmotorovým letadlem Chrudim jako dárek! Objednejte si nás dárkový voucher, který obratem zasíláme na Váš e-mail. Letiště Chrudim nabízí vyhlídkové lety kluzákem, motorovým letadlem a dokonce i balónem.

Výhody bezmotorových vyhlídkových letů Chrudim:

  • okusíte kouzlo bezmotorového plachtění
  • shlédnete okolí města Chrudim z výšky až 1000 metrů
  • vyberte si možnost startu navijákem nebo aerovlekem (aktuálně nabízíme pouze naviják)
  • krásné zázemí letiště Chrudim s možností občerstvení
  • zodpovědný a zkušený personál
     

Vyhlídkové lety větroněm Chrudim - průběh

Již jste zažili vyhlídkový let motorovým letadlem nebo vrtulníkem? Rádi byste zkusili ve vzduchu ještě jiný typ zážitku? Bezmotorové létání má úplně jiné kouzlo, bez jediného mávnutí křídly si můžete vychutnat nehlučný pohyb vzduchem a vcítit se tak do role dravce, kroužícího nad svou kořistí. Se zkušeným pilotem se proletíte ve dvojmístném kluzáku Ka-7, který je oblíbený pro svou spolehlivost a jednoduchost.

Typy vyhlídkových letů bezmotorových Chrudim

Navijákový vzlet

Úplně postačí k prvnímu poznání bezmotorového létání. Doba letu je cca 5 minut, do výšky 300 metrů se dostaneme během půl minuty poté následuje odpoutání od vlečného lana. Pod sebou můžete sledovat okolí Chrudimi a Slatiňan.

Aerovlek do 600 metrů

Přibližně 4 minuty stoupání za vlečným letounem do výšky 600 metrů a následně volný let po okruhu a přistání. V případě vhodného počasí lze využít stoupavých proudů a let po dohodě prodloužit.

Aerovlek do 1000 metrů

Doba vleku je v tomto případě zhruba 10 minut a celková doba letu až 25 minut. Větší výška dovoluje provádět různé letové prvky jako jsou ostré pády, zatáčky či výkruty (určeno pro milovníky adrenalinu). 

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: