Poslední přidané
Nejprodávanější

Po stopách války

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Očima pilota amerického letectva
  Už jste někdy letěli v letadle? Třeba to byl jeden ze zážitků, který Vám zprostředkovala naše firma na zážitky 4-elements.cz. Ale už jste někdy letěli letadlem nad bojištěm? To už zní jinak, že ano? Opravdu budete mít možnost vidět to, co viděli američtí piloti ze sedel svých strojů na konci druhé s..
  5 011 Kč Bez DPH: 4 141 Kč
 • Po stopách generála Pattona
  Nudí Vás historie? Dějepis nebyl zrovna Váš oblíbený předmět? Určitě tomu chyběla špetka adrenalinu! Vždyť se přece učíte o válkách a dobrodružných cestách objevitelů. Proč to nepodat trochu názornější formou? Co takhle se vydat po stopách generála Pattona v JZ Čechách? Staňte se spolujezdcem a klid..
  3 758 Kč Bez DPH: 3 106 Kč
 • Po stopách zaniklých vesnic v pohraničí
  Chcete se nechat poučit o historii naší země tak trochu netradičně? O Benešových dekretech jste pravděpodobně přinejmenším slyšeli, ale viděli jste někdy jejich praktický důsledek? Stovky opuštěných vesnic. Zapomeňte na americký středozápad. Tady nejsou jenom města duchů – naše pohraničí totiž plné ..
  3 758 Kč Bez DPH: 3 106 Kč
 • Po stopách železné opony
  Při zmínce o obávané Pohraniční stráži Vám běhá mráz po zádech? A to ještě nevíte, že opět hlídají hranice blízko Českého lesa! My Vás tam zavezeme. Dovezeme Vás legendárním vozidlem UVAZ na místo, kde dodnes stojí tajné bunkry vzor 48. Zkusíte si rozborku a sborku samopalu vzor 58 spolu s výstřelem..
  3 758 Kč Bez DPH: 3 106 Kč
 • Přepadení 1945
  Náhlý výbuch Vás vyděsí, těsně před Váš jeep spadne strom a jste v pasti! Přepadli Vás, přežijete?! Dokážete se ubránit? S námi se vrátíte v čase a na vlastní kůži zažijete, jak se cítili vojáci, kteří prováděli průzkum území podél hranic v roce 1945. Řidič Vašeho vozu je zasažen a v tu chvíli zůstá..
  5 011 Kč Bez DPH: 4 141 Kč

Po stopách války

Zajímá Vás vojenská historie a chtěli byste se vydat po stopách důležitých milníků českých dějin? S 4-elements.cz se můžete vžít do kůže pilota amerického letectva, vydat se po stopách zaniklých vesnic v pohraničí nebo na vlastní kůži zažít přepadení vojáků, kteří prováděli průzkum území podél hranic v roce 1945. Garantujeme, že na tenhle zážitek nikdy nezapomenete!

Očima pilota amerického letectva

Už jste někdy letěli letadlem nad bojištěm? Budete mít možnost vidět to, co viděli američtí piloti ze sedel svých strojů na konci druhé světové války. Uvidíte bojiště nad pohořím Českého lesa. Nejdřív vyfasujete výstroj a helmu, průvodce Vás posadí do Jeepu a ukáže Vám všechna místa, na kterých bojovaly americké jednotky se zbytky místní německé posádky. Ještě než nastoupíte do letadla, prohlédnete si kopie dobových zbraní. Poté začíná samotný let letadlem. Uvidíte trať, kde byl zničen muniční vlak před koncem války a mnoho dalších míst. Můžete si dokonce vyzkoušet i řízení.

Jaké druhy zážitků u nás naleznete?

 • prožijte den očima pilota amerického letectva
 • po stopách generála Pattona
 • po stopách zaniklých vesnic v pohraničí
 • po stopách železné opony
 • přepadení 1945

Po stopách války s 4-elements.cz

Tento druh zážitků je vhodný pro všechny skutečné milovníky historie. Budete mít možnost, podívat se na historicky významná místa naší země, na vlastní kůži se vžijete do role vojáku za druhé světové války nebo se posadíte do kokpitu letadla a zkusíte si, jaké je to pilotovat stroj KITFOX IV. Zní to zajímavě, že ano? Tak neváhejte, a objednejte si jeden z našich vojenských zážitků!

Po stopách války s 4-elements! Vyzkoušejte i naše další zážitky, třeba laser game Praha nebo adrenalinový balíček Brno

 

zobrazit víceskrýt