Poslední přidané
Nejprodávanější

Laser game

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Laser arena Ostrava
  Laser game, to je hra pro akční jedince, kteří mají rádi střílečky, ale bolesti se raději vyhnou. Čeká Vás dobrodružná hra, při které zažijete spoustu zábavy se svými přáteli! Laser game je adrenalinová hra podobná paintballu či airsoftu s tím rozdílem, že zásah u laser game nebolí, nezanechává m..
  2 760 Kč Bez DPH: 2 281 Kč
 • Laser game Hradec Králové
  Baví Vás akční střílecí hry, chcete se s Vaší partou pořádně a novým způsobem pobavit? Laser game je podle nás ideální řešení. Co říkáte Vy? Že jste ještě laser game nehráli? Nezahálejte! Bavte se! Pojďte k nám zažít zábavné odpoledne, netradičně oslavit narozeniny, uspořádáme i  firemní akci. ..
  681 Kč Bez DPH: 563 Kč
 • Laser game Pardubice
  Hledáte akci plnou adreanlinu? Máte rádi světelné efekty, hudbu a střílení? 4-elements.cz Vás zve: zahrajte si Laser game. Jako mnohé jiné, i Vás hra vtáhne a pohltí. Zažijete chuť adrenalinu a zapotíte se. Hra vzdáleně připomíná paintball či airsoft, je ovšem bezbolestná. Oblečte si vestu, stříl..
  141 Kč Bez DPH: 116 Kč
 • Laser game Písek
  Jedinečná adrenalinová forma zábavy, která Vám rozproudí krev v žilách. V mžiku se z Vás stanou akční pistolníci s posláním zvítězit. Máte na to porazit soupeře? Jste dost obezřetní, máte dostatek kuráže...smíříte se i s prohrou? To vše se o sobě i ostatních dozvíte v naší aréně v Písku! Čím je n..
  781 Kč Bez DPH: 645 Kč
 • Laser game Praha
  Hrajete rádi počítačové hry? Baví Vás paintball či airsoft? Jste z Prahy? Pokud jste třikrát odpověděli ano, máme zábavu jako stvořenou pro Vás. Spojte si tyto dvě aktivity dohromady a máte tu laser game! Laser game (lasergame) je skvělá sportovně společenská hra, která Vám poskytne adrenalinový ..
  2 969 Kč Bez DPH: 2 453 Kč

Znáte nějakou pohybovou hru, která je stejně zábavná jako neškodná a je pro všechny? Ne? Ještě jste tedy určitě neslyšeli o laser game. V překladu jednoduše laserová hra. K téhle hře Vám stačí nějaké volné oblečení a nejlépe sportovní tenisky a zbytek dostanete – vestu, která snímá zásahy a laserovou pušku. Zní to jako z filmu Hvězdná pěchota? Je to ale neskutečně zábavné!

4-elements.cz Vám přináší opravdové sci-fi souboje v arénách Laser game!

Kdy je laser game nejlepší?

Nemusíte se honit po lese a střílet po sobě projektily – v aréně se zasahujete neškodným laserem do vest. Pokud budete dodržovat prosté bezpečnostní pokyny, tak je jen málo pravděpodobné, že se nějak zraníte a to ještě jenom kvůli tomu, že jste zakopli třeba o spoluhráče. Nejlépe si užijete laser game v partě osmi přátel, pokud Vám společně nejde o nic než o sportovní a férovou zábavu, protože elektroniku na chytrých moderních vestách nikdo neoklame a tak víte, kdy Vás zasáhli a koho jste zasáhli Vy!

Přednosti laser game:

 • neexistuje omezení pro hráče
 • bezpečná hra i pro děti
 • nevyžaduje vlastní výstroj
 • hra je rychlá – trvá 15 minut
 • úžasný sportovní zážitek

Máte z laser game stále obavy?

Je to sice frenetická hra, všechno se děje rychle, ale když nebudete například pohybovat s překážkami a lézt na ně, tak se Vám opravdu nic nestane. Možná Vás napadne, že laser ve zbraních je nebezpečný pro oči, ale tak to není – použitý laser má slaboučký výkon a kratičkou expozici, nemůže Vaše zdraví nijak ohrozit.

Líbí se Vám laser game? Zkuste si souboj v aréně v Praze nebo třeba Ostravě!

zobrazit víceskrýt