Nejprodávanější

Kurz přežití

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Army Drill Nymburk
  Chcete si užít s přáteli, s nejlepším kamarádem nebo s manželkou? Necháte se vtáhnout do boje a prožijete netušená dobrodružství? Chcete se pořádně zapotit při vojenském výcviku? 4-elements.cz Vás zve přesně na takový zážitek. Možná zažijete i chemický útok, nebo se svezete v BVP. Užijte si drill..
  1 681 Kč Bez DPH: 1 389 Kč
 • Kurz přežití / armádní survival
  Chcete umět přežít ve skutečně drsných podmínkách? Tohle už není obyčejný civilní survival. Tady jde o všechno! Proti Vám stojí nejen rozhněvaná matka příroda. Budete se muset umět postavit nepříteli, který se Vás pokouší zahnat do kouta. A co když Vás dopadne?! Přežijete zajetí? Budou Vás mučit. Vy..
  4 140 Kč Bez DPH: 3 422 Kč
 • Kurz přežití / civilní survival
  Umíte se orientovat v přírodě? Postavit přístřešek, znát rostliny, zjistit kudy vede správná cesta? A co když jednou budete muset? 4-elements.cz pro Vás připravil kurz přežití pro otrlé! Cokoliv potřebujete jako civilista umět, abyste přežili v prázdném lese a nikde ani živáčka. Naučíte se spolehnou..
  3 933 Kč Bez DPH: 3 251 Kč

Kurz přežití

Chcete získat zkušenosti s přežitím v horách či přírodě? Naučíme Vás jak přežít nejrůznější nástrahy, které na Vás v přírodě čekají. Naučte se umění adaptace a improvizace. Naši zkušení vedoucí Vám předají své letité zkušenosti jak s bojem s přírodními živly, tak s nepřítelem. Kurzy přežití s 4-elements.cz Vám do života přinesou vzrušení a navíc získáte cenné zkušenosti pro další život.

Civilní survival

Dokážete se orientovat v lese? Uměli byste si postavit přístřeší, víte jaké bobule jsou vhodné k jídlu nebo kudy vede ta správná cesta? Civilní kurz přežití Vás naučí jak přežít, pokud se ztratíte sami v přírodě. Kurz probíhá od pátku do neděle, součástí kurzu je praktická ukázka orientace ve volné přírodě, opatření jídla, sestavení přístřešku, rozdělání ohně a psychologie přežití. Na konci kurzu obdržíte certifikát o absolvování.

Informace ke kurzu přežití

 • kurz probíhá v Českém lese
 • nutné je sebou mít vhodné oblečení a obuv
 • dále pak spací pytel, batoh a nůž
 • kurz končí v neděli ve 13:00

Armádní survival

Chcete zkusit něco nového? Chcete vědět, co skutečně znamenají armádní podmínky? Rádi posouváte své vlastní limity? Tady je doženete dál, než jste kdy mysleli. Proti Vám nebude stát pouze matka příroda, ale i nepřítel. Nejde jenom o postavení přístřešku, obstarání potravy a zažehnutí ohně. Projdete výcvikem speciálních jednotek, kde je hlavním cílem zůstat neviděn a vidět přitom všechno!

S kurzem přežití od 4-elements přežijete skutečně všechno! Vyzkoušejte i další naše adrenalinové zážitky, zahrajte si například paintball Benešov nebo zažijte jízdu mini tankem Praha.

 

zobrazit víceskrýt