Nejprodávanější

Archery game

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
  • Archery Game Liberec
    Chcete si zasportovat a zároveň užít naprosto netradiční zábavu? 4-elements.cz přichází s akční kolektivní hrou Archery Game Liberec! Přijeďte k nám do Liberce s partou kamarádů, rozdáme Vám velké luky s šípy a válka může začít! Na počasí nezáleží - bojuje se za jakéhokoliv počasí, máme totiž vnitřn..
    454 Kč Bez DPH: 376 Kč
  • Archery Game Varnsdorf
    Jste fanoušky filmové série Hunger Games nebo epického románu Pán prstenů? Potom Vás zveme okusit novinku v adrenalinových hrách - ArcheryGame! ArcheryGame ve Varnsdorfu je akční hra s luky a speciálními šípy zakončené měkkou pěnovou koncovkou. Po tom, co si ohromné luky, vypadající jako reálné zbra..
    454 Kč Bez DPH: 376 Kč

Tato zábavná hra vznikla v kanadském Torontu, původně pod názvem Archery Tag. Obrovskou popularitu získala po odvysílání filmové série Hunger Games. Průběh a typy her se dají srovnat s kolektivní hrou paintball. Zásadní rozdíl je však v tom, že Vaší zbraní jsou luky  a šípy! Přes metr dlouhé luky, vypadající jako z fantazy filmu, Vás prostě uchvátí. Aby hra byla bezpečná, na konci každého šípu je měkká pěnová či gumové koncovka!

zobrazit víceskrýt