Nejprodávanější

Airsoft

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Airsoft pro 2 osoby Benešov
  Pojďte si s námi zahrát Counter-Strike naživo nebo si jen tak zastřílet s replikami skutečných zbraní! Vžijte se do role opravdového teroristy nebo Counter-teroristy. Scénáře našeho airsoftu Praha vychází ze soubojů mezi protiteroristickou jednotkou (angl. Counter-terrorist) a teroristy. Čekají V..
  1 513 Kč Bez DPH: 1 251 Kč
 • Airsoft pro 2 osoby Praha
  Airsoft Praha pro 2 osoby Chcete si s kolegy či přáteli přijít zastřílet s replikami skutečných zbraní při zábavné adrenalinové hře - airsoftu? Pojďte si to vyzkoušet s 4-elements do kryté arény přímo v Praze! Akci pro Vás připraví profesionální organizátoři s dlouholetou praxí. Garantujeme ne..
  1 513 Kč Bez DPH: 1 251 Kč

Zažijte s námi nevšední atmosféru a vyzkoušejte military hru, která uchvátila celý svět – Airsoft! Vydejte se prozkoumat terén, rozdělte týmy a porážejte soupeře! Airsoft je moderní druh vojenského sportu, podobný paintballu, jehož kořeny sahají do Východní Asie, obzvlášť do Japonska. Vznikl zde jako alternativa reálných ostrých zbraní, kvůli přísným zákonům a od té doby ho miluje celý svět! S 4-elements.cz si ho zamilujete i Vy!

Airosftové zbraně

Při airsoftové hře se používají repliky reálných zbraní. Můžete si tak vyzkoušet, jak funguje taková AK-47, G36C, M-24, nebo kratší zbraně, jako například Magnum či Glock!

 • při airsoftu se střílí malými plastovo-keramickými kuličkami o průměru 6 mm nebo 8 mm
 • airsoftové zbraně zpravidla napodobují zbraně reálné
 • základní typy airsoftových zbraní lze rozdělit na manuální, plynové a elektrické
   

Vyberete si podle toho, jaká airsoftová pistole Vám bude nejlépe vyhovovat nebo Vám s výběrem pomůže proškolený personál a zkušení airsoftový organizátoři.

Ochrana a airsoftová výbava

 • Ochranné brýle jsou absolutně základním ochranným prvkem celé hry. Bez nich Vás na hřiště nepustí nikdo, ani za zlaté prasátko. Veškerá naše hřiště Vám je automaticky zapůjčí, protože Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě!
 • Určitě se Vám na hřišti, ve vaší povinné výbavě, bude hodit zbraň a zpravidla maskovací oblečení, které jsou u většiny akcí, které pro Vás připravujeme, již v ceně!
 • Zkušení hráči pak mohou při airsoftové hře používat imitace granátů, miny, plynové masky, vysílačky nebo dýmovnice.
   

Airsoftové prostředí a airsoftové hřiště

Ve 4-elements pro Vás připravujeme ty nejlepší a nejkvalitnější airsoftová hřiště v ČR, a snažíme se pro Vás zajistit ty nejlepší organizační služby! Hra tak pokaždé získá nový náboj a dynamiku. Můžete si s námi zahrát čistě sportovní airsoftovou hru, ale i napodobování vojenských jednotek tzv. military. Obyčejný střet dvou týmu se pak v mžiku změní na hru plnou neočekávaných událostí a adrenalinu.

Věděli jste, že americká armáda využívá airsoft během tréninku svých vojáků?

Airsoft – ta pravá dávka adrenalinu

Cíl je jasný! Dostanete rozkaz a ten musíte splnit! Podle předem stanoveného úkolu, který vychází z vojenských scénářů, budete získávat vlajku, eliminovat soupeřův tým a bránit objekt. Vydejte se třeba i na záchrannou, nebo pozorovací misi!

Možnosti airsoftové hry jsou nespočetné, vyzkoušejte ji i Vy s 4-elements.cz! Zkuste s námi i paintball Benešov nebo Laser game Písek!

Airsoft is not soft!

zobrazit víceskrýt