Nejprodávanější

Wakesurfing

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
  • Wakesurfing Třeboutice
    Toužíte po tom prožít další nezapomenutelný zážitek okořeněný adrenalinem? Chcete zažít něco, co Vám nedá spát? Vezměte naši nabídku všema deseti a uvidíte, že nebudete litovat! Skvělá parta lidí vám nabízí wakesurfing Třeboutice – zábavu, kterou prostě musíte zkusit. Co můžu od wakesurfingu Třeb..
    625 Kč Bez DPH: 517 Kč

Nikdy bych nevěřila, kolik adrenalinu ke svému životu potřebuji. Nikdy bych nečekala, že prožiji nezapomenutelný okamžik při tomhle druhu sportu. Nikdy bych si nepomyslela, že mě naprosto pohltí! Ptáte se, o čem mluvím? No přece o naprosto dokonalé záležitosti, kterou je wakesurfing – sport, adrenalin, zábava a životní styl v jednom!

Wakesurfing je přívalem energie

Než jsem před pár lety vyrazila na svou dovolenou do zahraničí, wakesurfing byl pro mě zcela neznámým pojmem. Do té doby jsem párkrát vyzkoušela vodní lyže či klasický surfing, ale tohle? To mě prostě dostalo! Zkusila jsem si wakesurfing jednou, dvakrát – a od té doby na něj jezdím pravidelně. Stačilo důvěřovat instruktorům a tenhle skvělý druh sportu mě dokonale nadchnul. Pokud máš rád adrenalin, sport a chceš zkusit něco nového, wakesurfing je vážně pecka.

Nemusíš jezdit daleko, wakesurfing se provozuje na mnoha místech České republiky!

4-elements.cz tě v tom nenechá – dej se na wakesurfing

Nevíš, na koho se obrátit, abys mohl wakesurfing poprvé bezpečně vyzkoušet? Ideálním parťákem pro tebe je 4-elements.cz! Při wakesurfingu stojíš na prkně a necháš se táhnout lodí, která utváří pro tvoji jízdu skvělé vlny. Pak stačí pár jízd a nebudeš se moci od wakesurfingu odtrhnout! Nevěříš?

4-elements.cz tě o tom přesvědčí! Zkuste i další zážitky z naší nabídky, třeba paddleboard Jihlava nebo jízda na kruhu Třeboutice!

zobrazit víceskrýt