Nejprodávanější

Ponor na zkoušku | Kurzy potápění

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Ponor na zkoušku Brno
  Láká Vás vyzkoušet si potápění rovnou v jezeře nebo lomu? Láká Vás pozorování života pod vodou? Na naši adresu jste se dostali správně! Zapůjčíte si kompletní výstroj pro potápění ve volné přírodě a vše se naučíte od certifikovaných profesionálů. 4-elements.cz Vám přináší luxusní zážitek, o který se..
  2 252 Kč Bez DPH: 1 861 Kč
 • Ponor na zkoušku Jihlava
  Máte rádi léto, slunce, vodu, koupání? A už jste se potápěli na volné vodě? Využijte možnost zkušebního ponoru  - Try scuba, kterou Vám 4-elements.cz přináší. Prohlédněte si krásná místa pod vodní hladinou v lomu Horní Cerekev. Uvidíte i ryby a jiné vodní živočichy. Objevte svět, jak jste ho..
  2 500 Kč Bez DPH: 2 067 Kč
 • Ponor na zkoušku v bazénu Brno
  Chcete vědět, jaké je to vznášet se pod vodní hladinou? Nejste si jistí, jestli je potápění pro Vás to pravé a rádi byste si to nejdříve vyzkoušeli? Hledáte nový adrenalinový zážitek? 4-elements Vás zve na zkušební ponor v Brně. Vychutnejte si první zážitky při potápění s přístrojem v bazénu Brno..
  1 364 Kč Bez DPH: 1 127 Kč
 • Ponor na zkoušku v bazénu Jihlava
  Hledáte netradiční zážitek nebo přemýšlíte o krásném a originálním dárku pro někoho blízkého? 4-elements.cz pro Vás má unikátní novinku - Try scuba - potápění v bazénu pro všechny zájemce, i úplné začátečníky, pod dohledem zkušeného trenéra z Evropské potápěčské školy. Dopřejte si, co jste ještě ..
  1 251 Kč Bez DPH: 1 034 Kč
 • Ponor na zkoušku v bazénu Praha
  Chtěli byste se vznášet ve stavu bez tíže, relaxovat a zapomenout na všední starosti? S 4-elements.cz si můžete vyzkoušet ponor s pravým potápěčským vybavením. Nepotřebujete k tomu nadprůměrnou fyzickou kondici, ani ocelové nervy. Buďte v klidu, zažijete pohodu. Nenechte se připravit o radost, ve..
  1 876 Kč Bez DPH: 1 550 Kč
 • Základní kurz potápění Brno
  Dovedete si představit, že byste se mohli potápět až do hloubky 21 metrů? A víte, že byste se s certifikátem potápěče mohli potápět kdekoli na celém světě? 4-elements.cz Vám přináší kvalitní kurz potápění. Získejte certifikační kartu potápěče a naučte se vše, co potřebujete, abyste si mohli užívat p..
  9 890 Kč Bez DPH: 8 174 Kč

Ponor na zkoušku

Láká Vás zkoumat vodní svět pod hladinou? Ponory na zkoušku jsou ideálním způsobem, jak si vyzkoušet, jaký je to pocit, potápět se v neoprenu s plnou potápěčskou výstrojí. Můžete se potápeš jak v přírodních lomech, tak v bazénu. Zároveň nabízíme i základní potápěčský kurz do hloubky 21 metrů, po kterém získáte certifikát potápěče, se kterým se můžete potápět po celém světě. Pojďte se potopit s 4-elements.cz!

Základní potápěčský kurz

S naším potápěčským kurzem se můžete potápět až do hloubky 21 metrů a po dokončení kurzu získat certifikát, se kterým se můžete potápět kdekoliv na světě. Kurz obsahuje jak praktickou tak teoretickou část. Při teorii se ve 4 setkáních naučíte plánovat ponory a předcházet krizovým situacím. V bazénu se posléze během 4 hodin naučíte základním potápěčským dovednostem a kurz bude zakončen čtyřmi ponory v lomech či jezerech ve vybraných lokalitách ČR. 

Lokality ponorů

 • Brno
 • Jihlava
 • Praha

Zkušební ponory v přírodě

Zkušební potápění obvykle zabere jeden den. Vhodným obdobím jsou letní měsíce – červen až září. O bezpečnost Vašeho ponoru se bude starat zkušený instruktor, pokud však trpíte zdravotními obtížemi, raději se o vhodnosti ponoru poraďte se svým lékařem.

Ponořte se do toho s námi! – 4-elements! Vyzkoušejte i další adrenalinové zážitky z naší nabídky, například jízda na kruhu, banánu Třeboutice nebo surf arena Praha

 

zobrazit víceskrýt