Nejprodávanější

Lodě a jachting

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Dračí lodě Lipno
  Chtěli byste zažít stejné pocity,  jako měli dávní vodáci a mořeplavci? Chcete se plavit vodní hladinou svým oblíbeným krajem? 4-elements Vás zve na plavbu na velké kánoi podobné lodím, které znali a používali Egypťané, Féničané, Římané, staří Řekové, Vikingové a zejména Číňané, kteří tyto lodě..
  7 116 Kč Bez DPH: 5 881 Kč
 • Jachting Lipno
  Víte, jak si užívají dovolenou milionáři? Znáte to z filmů? Přijeďte si k nám vyzkoušet nejkrásnější vodní sport. Nemusíte se ničeho bát, máme mezinárodní zkušenosti z 30leté závodní jachtařské činnosti a rádi Vám se vším pomůžeme. U nás se vše naučíte a pak už si jen budete užívat plachtění. Jíz..
  551 Kč Bez DPH: 455 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Jízda motorovým člunem Hradec Králové
  Připadají Vám vodní sporty namáhavé? Myslíte si, že na to nemáte dostatečnou sílu ani tělesnou kondici? Hledáte něco méně náročného a zároveň zábavného a příjemného? 4-elements.cz myslí i na Vás, kdo nejste příliš akční, ale přitom byste si rádi nějakou tu zajímavou aktivitu vyzkoušeli. Tentokrát Vá..
  465 Kč Bez DPH: 385 Kč
 • Katamarány Lipno
  Už jste to zažili?  Víte, jaký je to pocit, když plachtíte po vodní hladině? A už jste vyzkoušeli závodní katamarán? Víte, jak je rychlý? Přijeďte k nám a užijte si slunce, vodu a plachtění na našem super rychlém Katamaránu Dart 16. Se vším Vám ochotně pomůžeme, máme mezinárodní zkušenosti z 30..
  964 Kč Bez DPH: 796 Kč
  Založeno na 1 recenzích.

Lodě a jachting

Jste vodní živel? V prostředí přístavů, lodí a jachet jste jako doma? Nebo si jednoduše chcete zkusit například jízdu na dračích lodích nebo na jachtě? S 4-elements.cz si můžete splnit všechny Vaše sny! Pronajměte si jachtu na Lipně a zažijte milionářskou dovolenou. Pokud chcete prožít více sportovnější typ vodního zážitku, doporučujeme dračí lodě Lipno, které se hodí pro větší skupiny lidí.

Jachting na Lipně

Ať už jste začátečník nebo pokročilý, jachting si u nás může vyzkoušet opravdu každý. Pro nováčky nabízíme variantu zapůjčení jachty s instruktorem, který Vás seznámí s lodí a naučí Vás jachtu ovládat. Pro pokročilé je tu pak možnost zapůjčení plachetnice RS Quba na celý den. Nabízíme komplexní služby, můžete se u nás ubytovat, najíst a rádi Vám pomůžeme s výběrem té správné jachty!

Jaké typy vodních zážitků nabízíme?

 • aquazorbning na Lipně
 • jízda na dračích lodích
 • jachting na Lipně
 • katamarány na lipně

Co jsou to dračí lodě

Dračí loď je otevřená kanoe v délce 12 metrů ozdobená dračí hlavou a ocasem. Posádka se skládá z maximálně 20 pádlujících, jednoho bubeníka sedícího na špici určujícího tempo a kormidelníka sedícího na zádi určujícího směr. Dragonboating je týmovým sportem, který se skvěle hodí například jako teambuildingová akce, nebo jako zážitek pro větší partu lidí.

Lodě a jachting s 4-elements pro vodní živly! Vyzkoušejte další naše zážitky, například ponor na zkoušku Jihlava nebo paddleboard Karlovy Vary.

 

zobrazit víceskrýt