Nejprodávanější

Jízda na kruhu, banánu

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Jízda na kruhu Hradec Králové
  Hledáte zábavu a legraci v teplých letních dnech? 4-elements.cz má pro Vás novinku stvořenou pro děti i dospělé. Nafukovací kruh jistě znáte, představte si ale obří nafukovací kruh. S takovým kruhem si pořádně užijete a nemusíte téměř nic dělat, protože se povezete. Stačí se držet, abyste za jízdy n..
  582 Kč Bez DPH: 481 Kč
  Založeno na 2 recenzích.

Víte, jaký zážitek se bude nejvíce líbit Vašim dětem? Vsadíme se, že to bude jízda na kruhu! Ale není to záležitost jen pro nejmenší. Užijí si to všichni bez ohledu na věk. Jízda na kruhu (nebo jízda na banánu) je prostě taková příjemná takřka oddechová varianta vodních sportů. My pro Vás přinášíme tento zážitek, protože chápeme, že je občas dobré zpomalit a nechat se jen vézt.

4-elements.cz Vám jako vždy přináší špičkový zážitek za dostupnou cenu!

Jízda na kruhu jako v Miami

Určitě znáte ty slavné filmy z prostředí nádherných pláží plných krásných dívek a dilných mužů. Najednou záběr rozčísne proud tříštící se vody, kterou hrne do všech směrů uhánějící člun. A za člunem jako žabka poskakuje nafukovací kruh. To je jízda na kruhu, kterou poznáte i Vy a nemusíte k tomu jezdit k moři! Na našich řekách si užijete také svou porci zábavy. Jízda na banánu umožňuje zapojení více lidí – můžete třeba i čtyři naráz!

Podmínky jízdy na kruhu

 • věková hranice stanovena není!
 • není vhodné pro lidi pod vlivem
 • bezpečnější je zážitek od věku 5 let
   

Další adrenalinové sporty na vodě jsou Wakeboarding Třeboutice nebo Vodní lyže Třeboutice!

zobrazit víceskrýt