Úniková hra Brno - Precrime

1115 CZK
Cena: 1 115 Kč Cena bez DPH: 921 Kč

Dostupné varianty:

* úniková hra Brno:

0 0 reviews

Úniková hra Precrime, je nová forma zábavy, ve které se mísí to nejlepší z počítačových her a pevnosti Boyard! Precrime je společenský antivirus, který vyhledává a odstraňuje nebezpečné jedince. Přijďte se podívat do Informačního a prezentačního Precrime centra, jak tento systém funguje. Jako potenciálně nebezpečná osoba může být ovšem označen kdokoliv. Pak už zbývá jen jedna hodina…

Nepotřebujete žádné speciální dovednosti, znalosti, vybavení nebo fyzickou zdatnost – jen důvtip, logické uvažování a schopnost týmové spolupráce.

JAK ÚNIKOVÁ HRA V BRNĚ - PRECRIME PROBÍHA?

Jak to vlastně celé funguje? Váš tým zamkneme v záhadné místnosti, ve které musíte během 60 minut splnit jediný, zdánlivě jednoduchý úkol – uniknout z místnosti. Dokážete rozluštit tajuplné hádanky, otevřít zakódované zámky, objevit nápovědy a detaily rafinovaně ukryté uvnitř místnosti?

Pro koho je Úniková hra Precrime určena?

  • Pro neohrožené páry, co se nebojí postavit vlastnímu osudu
  • Pro skupiny 3-5 odvážlivců, které sestavíte ze svých kamarádů, kolegů nebo rodiny
     

Co zážitek Úniková hra Precrime obsahuje?

V ceně zážitku je 60 minut, kdy se můžete podívat jak Precrime funguje. Navštívíte informační a prezentační centrum, kde se neskutečně pobavíte. Pojďte dělat svět bezpečnějším a lepším. Kriminalita je již minulostí! Každou hru samozřejmě doprovází i zkušený roomaster, který Vás provede hrou.

Důležité informace

  • Hru můžete navštívit každý den v týdnu
  • Děti mladší 15 let potřebují doprovod dospělých.
  • V případě, že máte zájem o návštěvu ve větší skupině nebo máte jiné speciální požadavky, dá se na všem domluvit
  • Program nemá jazykové omezení
     

Zažijte nezapomenutelný zážitek, stmelte svůj tým a zatněte kriminalitě tipec! V okolí Brna na Vás čeká mnoho dalších báječných zážitků, výběr je jen na Vás! Co napříkla Bubble fotbal Brno nebo hit letošního léta Landkiting Brno!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: