Poslední přidané
Nejprodávanější

Napínavé

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Úniková hra Praha 10 - Titanic
  Ve své sobě šlo o největší osobní loď světa. Jeho příběh zná každý z nás. Dokážete si však představit onu bezvýchodnou a děsivou situaci, jakou prožívali cestující na palubě zaoceánského parníku Titanic po jeho nárazu do ledovce? Tuto tragickou situaci se Vám pokusíme přiblížit samozřejmě v bezpečí ..
  1 463 Kč Bez DPH: 1 210 Kč
 • Úniková hra Praha 2 - Zvláštní škola
  Toužíte se vrátit opět do školních lavic? Milujete tajemno a záhady Vás přímo přitahují? Vyřešte dodnes nevyřešitelné a rozlouskněte, co se stalo 8. dubna 1958. Protože hned po Velikonocích v této škole panovalo ticho a ve třídě nebyla ani noha. Jen docházková kniha na učitelském stolku prozrazovala..
  1 599 Kč Bez DPH: 1 321 Kč
 • Úniková hra Praha 8 - Příběh mafiána
  Znáte pojmy jako mafióso, omerta nebo vendetta? Vyvolávají ve Vás lehké mrazení a vnitřní napětí? Velký Don Katto Vám bude navždy zavázán, pokud ho nezradíte a zůstanete mu věrní! Pootevři se svými kamarády roušku tajemna a vydej se s námi do mafiánského podsvětí, kde na tebe čeká buď zkáza, nebo uz..
  1 599 Kč Bez DPH: 1 321 Kč

Vyřešíte vše?

Pokud milujete výzvy a vyšší tep Vás dostane do varu, je právě pro Vás sekce napínavých únikových her to pravé.Staňte se detektivem, který hledá zatoulané poklady nebo mafiánským bossem. Když budete mít štěstí odhalíte vraždu mladé ženy nebo zničíte virus, který pohltil celý svět. Troufnete si na všechny životní eskapády?

Znaky mistra úniku:

 • nebojí se ničeho, co ho může potkat a jde si tvrdě za svým
 • má u sebe vždy své blízké, kteří mu rádi pomohou a dokáží spolu pracovat na řešeních
 • v malíku má všechny důkazy z okolí a nebojí se říct vlastní názor
 • baví ho si užívat hlavně skvělé okamžiky
   

Pokud se nebojíte ničeho a víte si rady - vstupte do světa zábavy!

zobrazit víceskrýt