Poslední přidané
Nejprodávanější

Únikové hry

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Úniková hra Brno
  Úniková hra Brno, to je nová forma zábavy, ve které se mísí to nejlepší z počítačových her a pevnosti Boyard! Vzrušující dobrodružná aktivita, kterou si nejlépe užijete se skupinou přátel. Naše úniková hra je ideální způsob, jak můžete otestovat své schopnosti, týmovou spolupráci a logické uvažování..
  1 115 Kč Bez DPH: 921 Kč
 • Úniková hra Plzeň
  Co takhle vyzkoušet první únikovou hru v Plzni, která simuluje počítačové hry jako jsou Escape the room nebo Exit game. Pokud jste někdy již hráli adventurové počítačové hry, nejspíš tušíte o čem je řeč. Úniková hra Plzeň procvičí Vaše mozkové závity a zároveň se při ní skvěle pobavíte. Máte přes..
  1 135 Kč Bez DPH: 939 Kč
 • Úniková hra Praha
  Máte bojového ducha jako oddíly z Žatecka, Lounska a Slánska, které dorazily na jaře 1420 posílit husitská vojska do Prahy? Jste patrioti a zajímáte se o českou historii? Chcete zažít neuvěřitelné dobrodružství, u kterého se báječně pobavíte? Pak jste se na naši adresu dostali správně! Úniková hra P..
  1 100 Kč Bez DPH: 910 Kč
  Založeno na 1 recenzích.
 • Úniková hra Praha 1
  Chtělo by to nový druh zábavy, co říkáte? 4-elements Vám přináší únikovou hru Praha, která je jednou z nejtajemnějších a nejpropracovanějších "únikovek" v České republice. Důvodem je, že ji vytvořil tým psychologů. Čeká Vás 66 nebo 77 minut, během kterých si prověříte Vaše schopnosti, logické myšlen..
  1 452 Kč Bez DPH: 1 200 Kč

Chcete utéct stresu a každodennímu životu? Tak se pokuste uprchnout ze zamčené místnosti, kde se můžete spolehnout jen na svůj důvtip, odvahu a přátele, kteří jsou zde s Vámi! To není reklama na nový vzrušující film nebo fantastickou novelu. To je realita, kterou si můžete prožít. Mluvíme tu o fenoménu úniková hra!

4-elements.cz Vás zavede do temné místnosti, odkud není úniku! Máte na to odvahu?!

Jak úniková hra probíhá?

Na první pohled není úniku a Vás obklopí zoufalý pocit, že jste ztraceni. Proberete v sobě přirozeného vůdce a pomůžete své partě otevřít zamčené dveře? Průběh jede podle mustru, který víceméně dodržují všichni, kdo únikové hry provozují. Máte hodinu na to, abyste unikli z místnosti, v niž jste octli (kam Vás zamkli zpropadení pořadatelé). Cestou si musíte pomáhat, ale nedostanete k tomu ani telefon ani internet. Odhalujete stopy, luštíte hádanky, rébusy a logické stopy, dokud se nedopátráte způsobu, jak utéct!

Čím je úniková hra zajímavá?

 • velmi svérázný zážitek
 • obrovské množství zábavy
 • zdravá dávka napětí
 • nízká cena zážitku

Něco o únikové hře

Tato záležitost se vyvinula z pouhé hříčky programátorů ze slavné Sillicon Valley v USA v roce 2006. Na základě logických konstrukcí z knih Agathy Christie stvořili záhadnou místnost. Z legrace se brzy stal trhák pro turisty. Co vzniklo jako inspirace slavným žánrem PC her adventur se brzy stalo celosvětovým fenoménem. Zvláště v Japonsku se těší únikové hry velké oblibě a vzniklo zde několik úspěšných variant.

Další realné zážitky plné napětí jsou Airsoft České Budějovice a Paintball Benešov!

zobrazit víceskrýt