Úniková hra Praha 1 - Paralelní svět - Za hranicemi vědy

999 CZK
Cena: 999 Kč Cena bez DPH: 826 Kč

Dostupné varianty:

* úniková hra Praha:

0 0 reviews

Pokusit se vystopovat zmizelého kolegu je vždy velmi důležité. Co však máte dělat, když ho hledají také tajní agenti, kteří se teď začali zajímat také o Vás? Jediná odpověď je vzít nohy na ramena! Pokud před nimi stihnete uniknout, než uplyne šedesátá minuta, zbude Vám alespoň nějaká vidina šťastného konce.

Někdy je únik pěkný průšvih. Třeba když ze zoo pláchne lev. Jindy je to naopak parádní zábava pro chytré hlavičky. Zvládnete jej i vy?

JAK ÚNIKOVÁ HRA V PRAZE 1 - Paralelní svět - Za hranicemi vědy PROBÍHÁ?

Zkušený roomaster únikové hry Vám vysvětlí pravidla hry, vtáhne do děje a řekne dějovou linku., která Vás zaručeně nenechá chladnými.  Pak už můžete, zapomenou na okolní šeď i okolní svět a ponoříte se do tajuplného příběhu, do dešifrování kódů, odkrývání záhad a rozlousknutí hlavolamů. Roomaster bude vždy po ruce a rád se vším poradí a podá záchranou ruku v podobě nápovědy.

Pro koho je Úniková hra v Praze 1 - Paralelní svět - Za hranicemi vědy určena?

 • Skupinu 2-4 hráčů
 • Děti od 12 let, které nemusí být v doprovodu dospělé osoby.
 • Vášnivé hráče, kteří si prošli hrou Paralelní svět - Portál, ale i pro ty, kteří do tajů vědy chtějí teprve proniknout.
 • Milovníky techniky a jiných Hi-tech vychytávek.
   

Co zážitek Úniková hra v Praze 1 - Paralelní svět - Za hranicemi vědy obsahuje?

V ceně zážitku je 60 minut hraní únikové hry pro skupinu 2-4 osob. Dynamicky založená úniková hra Vás nejen že ponoří do zajímavého a dobrodružného příběhu, ale ani na chvíli Vás nepřestane udivovat nečekanými zvraty, a to především díky její nekonvenční technické koncepci. Nevydechnete si ani na chvíli, protože se nezbavíte pocitu, že Vám agenti už šlapou na paty.

Důležité informace

 • Hru můžete navštívit od PO-PÁ (11:00-21:00) a od SO-NE (10:00-21:00).
 • Dítka do 12 let mohou hrát jen v doprovodu dospělé osoby.
 • Bohužel naše místnost není přizpůsobena pro návštěvníky na vozíku.
 • Snažte se dorazit 15 minut před zahájením hry. Pokud dorazíte pozdě, čas Vaší hry může být zkrácen.
   

Co k  vyřešení hádanek potřebujete, je sehraný tým, bystrý úsudek a chuť do akce. Až do místnosti vstoupíte, rozhlédněte se, dejte dohromady akční plán a vyrazte vpřed! 

Nezapomeňte navštívit únikovou místnost Portál, který Vás přenese do jiného světa. Nebo radši z jiného soudku? Navštivte pařížský hotel a staňte se agentem CIA.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: