Poslední přidané

Tandemové seskoky Příbram

4538 CZK
Cena: 4 538 Kč Cena bez DPH: 3 751 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti tandemových seskoků:


5 1 reviews

Tandemové seskoky Příbram volají z výšky své nové tandemové nadšence! Objednejte si u nás tandemový seskok a nechte se unášet vzduchem tak, jak jste vždy snili. Letiště v Příbrami čeká na nové odvážlivce!

Prožijte tandemový seskok Příbram naplno

Leží-li městečko Příbram v blízké vzdálenosti k Vašemu bydlišti nebo byste si ho chtěli prohlédnout z nebeských výšin, můžete využít právě tandemové seskoky Příbram k Vašemu novému adrenalinovému zážitku. Nechejte se unášet padákem z výšky 4 000 metrů a zažijte něco, co Vám vyrazí dech. Videozáznam a foto na USB si klienti mohou zakoupit na místě.

Překonejte sami sebe a skočte po hlavě na tandemové seskoky v Příbrami.

Tandemové seskoky Příbram s Vaší oporou

Tandemové centrum na letišti Příbram - Dlouhá Lhota je perfektně připraveno a vybaveno na novou sezónu a v očekávání dalších odvážlivců či již znalých tandemových veteránů. Přijeďte na letiště Příbram provést tandemové seskoky se svými blízkými. Ti mohou Váš let vzduchem sledovat ze zemské pevniny a Vy jim při doletu můžete ihned sdělit své emotivní zážitky.

Vybírejte kvalitně – vybírejte tandemové seskoky Příbram

Tandemové seskoky Příbram disponují specializovanými a kvalifikovanými tandempiloty, kteří mají za sebou tisíce úspěšných letů – Vaše obavy jsou tedy zcela zbytečné. Vystoupejte s nimi do výšky 4 000 metrů a užijte si dosyta Váš následující volný pád a let vzduchem, který si můžete zpestřit řízením padáku. Tandemové seskoky letiště Příbram čekají od dubna do konce října na své budoucí a spokojené zákazníky. Využít můžete také dárkový poukaz tandem!

Další dávka adrenalinu na letišti Příbram:


Tandemové seskoky Příbram – Váš prostor pro adrenalinový zážitek!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Související produkty
'.$image['product']['price'].'  '.$image['product']['special'].'
'; }else{ $pr='
'.$image['product']['price'].'
'; } $pr.='
'; ?> <?echo $pr; ?> '.$image['product']['price'].'  '.$image['product']['special'].'
'; }else{ $pr='
'.$image['product']['price'].'
'; } $pr.='
'; ?> <?echo $pr; ?>
config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>