Poslední přidané

Tandemové seskoky Chotěboř

3851 CZK
Cena: 3 851 Kč Cena bez DPH: 3 183 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti tandemových seskoků:
5 1 reviews

Letiště Chotěboř Vás zve na tandemové seskoky, které můžete absolvovat sami nebo je darovat svým blízkým díky našim dárkovým poukazům. Tandemový seskok Chotěboř je zážitkem, na který Vy ani Vaši blízcí jistě nezapomenete. K tandemům si navíc můžete přiobjednat video a fotografie, jež zůstanou jako vzpomínka tandem Chotěboř. Pustíte se do toho s námi?

Tandemový seskok Chotěboř bezpečně a zábavně

Neváhejte a zarezervujte si u nás tandemový seskok Chotěboř! Nejenže Vás čeká adrenalinový tandemový seskok z letadla společně s instruktorem, ale vychutnáte si také stoupání do výšky 4 000 metrů s nezapomenutelným výhledem do krajiny. Po dostatečném pokochání krajinou se vrhnete z letadla a zažijete tandem Chotěboř – seskok volným pádem s následným řízením vlastního padáku a bezpečným přistáním na zem.

Při tandemových seskocích Chotěboř si můžete sami vyzkoušet vlastnoruční řízení padáku. Nezní to lákavě?

S tandemem Chotěboř vstříc novým zážitkům

Tandem Chotěboř je jedním z vyhledávaných míst pro tandemové seskoky. Užijte si svůj vlastní tandemový seskok Chotěboř a načerpejte do žil dávku adrenalinu. Před nastoupením do letadla si zkusíte polohu pro volný pád, obdržíte nezbytné instrukcí a vzhůru do oblak. Nadchne Vás samotná výška seskoku, která je nejvyšší povolená – až 4 000 metrů. Volným pádem poletíte z letadla rychlostí až 200 km/h a po bezpečném přistání s tandemovým seskokem Chotěboř Vás čeká obdržení certifikátu. Toho, který Vám bude připomínat tandemový seskok Chotěboř!

Do Chotěboře na tandemový seskok

Vyzkoušejte to, co je v poslední době hitem – vyzkoušejte tandem Chotěboř. K tandemovému seskoku Chotěboř nepotřebujete nic, stačí mít na sobě sportovním oblečení a špetku odvahy – všechno ostatní k tandemovému seskoku Chotěboř Vám zapůjčíme.

Tandemové seskoky Chotěboř – nový adrenalinový zážitek pro Vás a Vaše přátele.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: