Tandemové seskoky Tábor

5080 CZK
Cena: 5 080 Kč Cena bez DPH: 4 198 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti tandemových seskoků:


5 1 reviews

Chtěli byste si vyzkoušet něco neopakovatelného? Něco, co se Vám vryje pod kůži? Tou správnou volbou jsou tandemové seskoky Tábor! Prožijte jedinečné chvíle plné adrenalinu s tandemem v Táboře. Objednejte si tandemový seskok prostřednictvím dárkových poukazů ještě dnes.

Tandemový seskok Tábor se vším všudy

Přijďte si na letiště v Táboře vyzkoušet tandemové seskoky. Před samotným tandemovým seskokem projdete krátkým školením, posléze vystoupáte společně s profesionálním instruktorem vstříc k nebesům. Tandemový seskok Tábor začne ve výšce 4 km, poté následuje volný pád a završením je pak příjemný let s otevřeným padákem. Vychutnejte si tandemové seskoky Tábor i Vy!

Dopřejte si nezapomenutelný tandemový seskok Tábor!

Splňte si sen s tandemem Tábor

Na chvilky, které prožijete na tandemových seskocích Tábor, jistě nezapomenete! Vyzkoušejte si volný pád se seskokem padákem, který můžete prožívat necelou minutu – tento nezapomenutelný pocit je jedinečnou dávkou adrenalinu do žil. Tandemové seskoky Tábor můžete nejen prožít na vlastní kůži, ale také je darovat. Využijte naše dárkové poukazy tandem a darujte nezapomenutelný zážitek!

Tandem Tábor čeká na Vás

Tandemový seskok Tábor čeká jen Vás! K tandemovému seskoku si můžete přiobjednat fotografie či video na místě. Zvěčněte si tandemový seskok Tábor a kdykoliv si na něj zavzpomínejte. Celý tandem Tábor je maximálně bezpečný!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: