Poslední přidané

Tandemové seskoky Soběslav

3851 CZK
Cena: 3 851 Kč Cena bez DPH: 3 183 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti tandemových seskoků:
0 0 reviews

Přijeďte si vyzkoušet tandemové seskoky Soběslav – zábava, sport a adrenalin v jednom! Tento jedinečný zážitek Vám změní pohled na svět – alespoň na okamžik, kdy budete skákat z letadla, a otevřou se Vám nové obzory. Tandemový seskok čeká právě na Vás!

Tandemový seskok Soběslav – další splněné přání

Splňte si své tajné přání a vydejte se na tandem Soběslav odškrtnout ze seznamu Váš další splněný životní zážitek. Život je příliš krátký na to, zůstat stát na místě – pohněte se s námi dále. Nastupte se svým instruktorem do letadla a skočte tandemový seskok Soběslav. Překonejte svůj strach a vydejte se na cestu do nebeských výšek za novým dobrodružstvím. Máte strach z výšek? Překonejte ho s podporou svých blízkých, kteří na Vás budou dohlížet z letiště Soběslav!

S tandemovým seskokem Soběslav k nebesům

Tandem Soběslav Vám nabízí plnou hrst adrenalinu. Vrhněte se do dobrodružství po hlavě a skočte si tandemový seskok Soběslav. Bezpečně, zodpovědně a zábavně – to vše s portálem na zážitky 4-elements.cz! Tandemový seskok Soběslav dbá na své klienty, připravil pro ně prostředí vhodné na ten nejlepší tandemový seskok. Individuální přístup ke všem našim klientům je samozřejmostí. Vyzkoušejte si i Vy tandem za atraktivní ceny!

Ke svému tandemovému seskoku nepotřebujete lékařské potvrzení, stačí jen dorazit a zkusit další novou věc ve Vašem životě.

Co Vás čeká na tandemu Soběslav?

  • stoupání letadlem do výšky 4000 metrů nad zem
  • výskok z letadla
  • volný pád v délce cca 50 vteřin
  • seskok padákem po dobu 4 – 6 minut
  • bezpečné přistání na zem
  • záplava vlnou adrenalinu a přivítání se s blízkými
     

Tandemový seskok Soběslav je Vaší novou příležitostí k tomu vyzkoušet něco nového. Nenechte si ujít tento neopakovatelný zážitek a objednávejte si u nás dárkové poukazy tandem.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Související produkty
'.$image['product']['price'].'  '.$image['product']['special'].'
'; }else{ $pr='
'.$image['product']['price'].'
'; } $pr.='
'; ?> <?echo $pr; ?> '.$image['product']['price'].'  '.$image['product']['special'].'
'; }else{ $pr='
'.$image['product']['price'].'
'; } $pr.='
'; ?> <?echo $pr; ?>
config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>