Tandemové seskoky Liberec

5178 CZK
Cena: 5 178 Kč Cena bez DPH: 4 279 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti tandemových seskoků:0 0 reviews

Centrum Libereckého kraje, půvabné město na severu Čech, jehož dominantou je hora Ještěd se svým televizním vysílačem – víte, o kterém městě je řeč? Správně, o městě Liberec. Toto město Vám nyní navíc také umožňuje prožít adrenalinovou zábavu, kterou jsou tandemové seskoky Liberec.

Tandemové seskoky Liberec čekají jen na Vás

Vydejte se za tandemovými seskoky Liberec do severních Čech a vychutnejte si z nebeské výšky úchvatnou krásu této oblasti. Nezapomenutelný pohled, který Vás čeká ze 4 000 metrů, se Vám zapíše do paměti, stejně tak jako příliv adrenalinu, který Vás nemine. Pokud máte odvahu užít si spoustu emocí a nevídaný zážitek v podobě tandemových seskoků, Liberec je tím pravým místem.

Dávka adrenalinu? Dorazí s tandemovými seskoky Liberec!

Užijte si tandemové seskoky Liberec z ptačí perspektivy. K Vašemu tandemu není třeba žádné lékařské prohlídky, sbalte si pouze dávku odvahy a sportovní obuv. Veškerou výstroj, potřebnou pro tandemový seskok Liberec, rádi zapůjčíme. Tandemové seskoky Liberec jsou ideálním místem, kde tento neobvyklý prožitek okusit. Svůj seskok si můžete nechat profesionálně nafotit i natočit a můžete si stále dokola připomínat Váš emotivní zážitek. 4-elements.cz Vám navíc nabízí dárkové poukazy na tandem, které jsou originálním dárkem.

S sebou na tandem Liberec

  • pohodlné sportovní oblečení

  • váhové omezení - do 100 kg bez problémů

  • do 120 kg - jen po konzultaci

  • není potřeba lékařské vyšetření

  • nevhodné pro kardiaky a epileptiky

Po hlavě za dobrodružstvím s tandemem Liberec

Okuste s tandemovými seskoky Liberec nezapomenutelný pocit volnosti a nadechněte do plic ten nejčerstvější vzduch. Musíte to však stihnout předtím, než Vám tento tandemový zážitek v podobě seskoku Liberec vyrazí dech!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: