Tandemové seskoky Jihlava

5080 CZK
Cena: 5 080 Kč Cena bez DPH: 4 198 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti tandemových seskoků:


5 1 reviews

Máte chuť zažít něco neuvěřitelného? Chcete pro své známé přichystat něco, na co do smrti nezapomenou? Pak právě pro Vás je tandem Jihlava! Letiště Jihlava kromě základního parašutistického výcviku nabízí i tandemové seskoky. Dárkové poukazy na tandemové seskoky Jihlava, možnost on-line objednávek a vytváření dárkových poukazů dle Vaší libosti – to vše jedině u nás!

Jak probíhá tandemový seskok Jihlava?

S Vaším osobním tandempilotem, který se po celou dobu seskoku bude věnovat jen Vám a Vaší naprosté bezpečnosti, vyletíte letadlem do výšky 4 000 metrů. Po výskoku si užíváte přibližně minutu volného pádu. Poté tandempilot otevře padák a následuje několika minutový plynule klesavý let, během kterého poznáte, co je to dívat se na svět z ptačí perspektivy. Tandemový seskok Jihlava je zakončen bezpečným přistáním.

Nabídka pro firmy i jednotlivce – nejen tandemové seskoky Jihlava

  • vyhlídkové lety Jihlava
  • tandemové seskoky Jihlava
  • propagační seskoky parašutistů
  • další ukázky pro firmy – ukázky motorových i bezmotorových letadel, ultralehkých letadel, rogal, paraglidů, ukázky modelů letadel a vrtulníků, statická ukázka letové techniky

Tandemové seskoky Jihlava – vzpomínka navždy

V rámci naší nabídky tandemové seskoky Jihlava Vám přinášíme možnost celou dobu Vašeho tandemového seskoku Jihlava natáčet na kameru a fotit - lze domluvit na místě s Vaším tandempilotem. Tak se budete moci o svůj jedinečný a neopakovatelný zážitek tandem Jihlava mohli podělit s Vašimi nejbližšími a přáteli.

Vychutnejte si tandem Jihlava

Tandemový seskok Jihlava je nejrychlejší cesta, jak zažít volný pád v této lokalitě Čech. Zajistíme Vám nezbytné školení před tandemovým seskokem, zapůjčíme Vám kompletní výbavu. Nemusíte nic řešit ani zařizovat a můžete si naplno vychutnat nezapomenutelný tandemový seskok Jihlava.

Objednejte si ještě dnes dárkové poukazy na tandem Jihlava!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: