Tandemové seskoky Hradec Králové

4871 CZK
Cena: 4 871 Kč Cena bez DPH: 4 026 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti tandemových seskoků:0 0 reviews

Hradec Králové Vás volá! Tandemové seskoky Hradec Králové jsou vhodným místem pro Vaši novou adrenalinovou zábavu - tandemový seskok. Skočte si tandem z výšky 3 000 metrů!

Skáčeme každý víkend + pátky, přímo v Hradci Králové!

Důvěřujte tandemovým seskokům Hradec Králové

Pokud chcete tandemový seskok padákem vyzkoušet, je ideální volbou tandemový seskok Hradec Králové. S touto volbou nebudete zklamáni! Ochotný a kvalifikovaný personál Vám podá instruktáž o seskoku, seznámí Vás s jeho průběhem a rád odpoví na všechny Vaše případné dotazy. Tandempiloti mají za celou řadu seskoků, není tedy důvod k žádným obavám.

Tandemový seskok Hradec Králové - zábava pro Vás i Vaše blízké

Tandemové seskoky Hradec Králové Vás nadchnou! Jejich vynikající zázemí (troufáme si říct jedno z nejlepších v České republice) je přizpůsobené nejen samotným účastníkům tandemových seskoků, ale také jejich blízkým. Využít také můžete náš dárkový poukaz tandem, který se hodí jako originální dárek k různým příležitostem.

Tandemové seskoky a něco navíc

U přistávací plochy je umístěna restaurace a najdete zde také malý hotel (v případě zájmu o přespání přímo u letiště). Tandemové seskoky Hradec Králové nabízí ještě další lákadlo - možnost návštěvy letištních hangárů, kde si můžete zblízka prohlédnout všechna letadla.

Zážitek s tandemem Hradec Králové

Završením celého Vašeho tandemového seskoku Hradec Králové budou nejen nové zážitky a emoce, které nic nenahradí, ale také certifikát o absolvování tandemového seskoku, který obdržíte po přistání na zemi. Následně Vás čeká sdělení dojmů svým blízkým a v případě objednání také zhlédnutí Vašeho DVD a fotografií. Tandem Hradec Králové je tím pravým pro Vás!

V Hradci Králové Vám také nabízíme vyhlídkové lety Hradec Králové a vyhlídkové lety vrtulníkem Hradec Králové.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: