Tandemové seskoky Hořovice

5229 CZK
Cena: 5 229 Kč Cena bez DPH: 4 321 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti tandemových seskoků:0 0 reviews

Tandemové seskoky Hořovice a volný pád – nepopsatelný zážitek, který prostě musíte zkusit na vlastní kůži! Hledáte něco, co by změnilo Váš život a dodalo Vám přímo koňskou dávku adrenalinu? Právě pro Vás je tandemový seskok Hořovice!

Nepopsatelný zážitek – tandemové seskoky Hořovice

Tandemový seskok Hořovice může absolvovat každý, kdo touží po neobvyklém dobrodružství. Prožijete okamžiky, o kterých mnoho lidí ani netuší. Získejte s tandemovými seskoky zkušenost, jež nelze předat!

Tandemový seskok Hořovice nenechává člověka klidným. Nedá se popsat ani ničím nahradit.

Tandemový seskok Hořovice – volný pád

Volný pád, který zažijte, když zkusíte tandemový seskok Hořovice, je naprostý vrchol adrenalinového opojení, které můžete zažít. Prožijete překrásných 35 až 55 sekund volného pádu z výšky 4000 m při rychlosti až 260 km/h. Po této explozi adrenalinu si užijte tichý a klidný let na klouzavém padáku po dobu až 7 minut. Navíc si můžete sami vyzkoušet řízení padáku pod vedením zkušeného tandempilota.

Detaily tandem Hořovice:

  • Tandemové seskoky Hořovice - výška: 3000 - 4000 m.
  • Tandem Hořovice - otevření hlavního padáku v 1500 m.
  • Doba volného pádu: 35 - 50 s.
  • Tandem Hořovice - rychlost volného pádu: 180 - 210 km/h.
  • Klidný let na klouzavém padáku: 5 - 7 min.

Tandemové seskoky Hořovice a příprava k seskoku

K seskoku padákem není třeba žádný výcvik ani lékařské prohlídky. Tandemový seskok Hořovice může absolvovat kdokoli ve věku od 8 do 100 let a maximální váze 115 kg (po konzultaci možná výjimka). Seskoku předchází krátká, asi 15minutová instruktáž, během které Vám vysvětlí vše důležité. Pak už si jen obléknete kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro tandemový seskok Hořovice. Garantujeme Vaši plnou bezpečnost.

Zarezervujte si tandemový seskok Hořovice

Celý průběh seskoku od přípravy až po přistání, je možné natočit digitální videokamerou a vyfotit zkušeným kameramanem-parašutistou. Video i se zvukem obdržíte na DVD nebo na CD. Zarezervujte si tandemový seskok Hořovice ještě dnes! Dohodneme vše potřebné – datum, místo, čas a odpovíme Vám na případné doplňující otázky. Dárkové poukazy tandem zašleme na Vámi uvedenou adresu.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: