Tandemové seskoky České Budějovice

3851 CZK
Cena: 3 851 Kč Cena bez DPH: 3 183 Kč

Dostupné varianty:

* Možnosti tandemových seskoků:
0 0 reviews

Odvažte se a využijte skvělé nabídky, která se jen tak neopakuje! Zařídíme Vám za atraktivní cenu jedinečný adrenalinový zážitek, na který se nezapomíná. Nevěříte? Přesvědčte se sami! Tandemové seskoky České Budějovice čekají právě na Vás. Skočte si k nám pro zážitek!

Tandemový seskok České Budějovice

Tandemové seskoky České Budějovice jsou v nové sezoně a plné výstroji připraveny právě pro Vás! Jak takový tandemový seskok probíhá? Před samotným seskokem je nejprve nutná 15minutová příprava na zemi. Pak si užijete vyhlídkový let trvající asi 20 minut, a to do výšky 4000 metrů. Odtud Vás čeká výskok z letadla. Nejprve máte jedinečnou příležitost užít si 50 sekund volného pádu, který probíhá v rychlosti okolo 200 km/hod a následovat bude 6-8 minut letu padákem – padák si navíc můžete vyzkoušet řídit sami!

Do Českých Budějovic na tandemový seskok

Po hladkém přistání tandemového seskoku České Budějovice obdržíte certifikát o absolvování Vašeho seskoku a získáte opojný pocit z toho, že jste prožili tyto nezapomenutelné chvíle, z nichž se Vám nerozklepaly kolena. Shlédněte úchvatnou jihočeskou oblast z výšky a vydejte se za svou novou životní zkušeností na tandemové seskoky České Budějovice – na místo, kde uslyšíte pouze ticho a ucítíte nejen čerstvý vzduch, ale také chvění z Vašeho seskoku padákem.

Vše, co potřebujete vědět o tandemovém seskoku v Českých Budějovicích

V případě Vašeho zájmu je možné pořízení videa a foto záznamu z Vašeho seskoku. Požadovaný věk je u tandemových seskoků České Budějovice 8 až 88 let (do 18 let věku je nutný podpis zákonného zástupce). Maximální hmotnost je 105 kg (při hmotnosti nad 95 kg je nutná předchozí objednávka). Tandemové seskoky nejsou doporučovány kardiakům a epileptikům.

Jak najdete tandemové seskoky České Budějovice?

Pro tandemové seskoky České Budějovice se využívá letiště Hosín, které se nachází 7 km severně od města. Místní aeroklub je plně vybaven na tandemové seskoky České Budějovice. Příjemnou vzpruhou pro Vás i Váš doprovod pak bude malá letištní restaurace či letní posezení. Tandempiloti, kterým se svěříte do rukou, disponují mnohaletými zkušenostmi. Sbalte svou odvahu, natankujte palivo do Vašeho automobilu a přijeďte si dobít baterky!

  • Tandemové seskoky realizujeme také na letišti Planá a ve Strunkovicích nad Blanicí.
     

Řekněte sami, nezní tandem České Budějovice skvěle?

Mapa


Zadejte startovní místo:
Tandemové seskoky České Budějovice Tandemové seskoky České Budějovice

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: