Poslední přidané

Tandemové seskoky Brno

0 CZK

Tato stránka slouží jako rozcestník. V této lokalitě se týmu 4-elements.cz nepodařilo navázat spolupráci, můžete si však vybrat jiný zážitek z blízkého okolí, který je momentálně dostupný. Podívejte se prosím na níže uvedené zážitky a vyberte si, co se Vám nejvíce hodí....

...

V roce 2015 Brno tandemové seskoky nerealizuje, plnohodnotně jej však zastupují tandemové seskoky v Prostějově, který je od Brna vzdálen pouhých 62 km, dále tandemové seskoky ve městě Kunovice, Jihlavě a Chotěboři. Tak neváhejte a zvolte si Vám nejbližší lokalitu a pojďte si s námi skočit! Nezapomenutelný zážitek při tandemovém seskoku čeká jen na Vás!

Cena tandemových seskoků Brno:

(Realizují se v Kunovicích nebo v Prostějově):

  • 3 500 Kč
  • 5 000 Kč (foto + video)

Do Brna také za tandemovými seskoky

Tandemové seskoky Brno Medlánky mají kvůli frekventované letecké dopravě z letiště Brno Tuřany omezené možnosti tandemových seskoků. Pokud se však trefíte do termínu, čeká Vás zážitek, který se Vám vryje do paměti. Tandemový seskok Brno je prováděn tedy v době, kdy není očekáván žádný přílet nebo odlet mezinárodního spoje. Využít však můžete letiště Kunovice nebo Prostějov, které tandemy realizují pravidelně.

Prožijte tandemový seskok Brno i se svými blízkými

Historie klubu v Brně se může pyšnit téměř 90letým výročím a v současné době se jedná o největší aeroklub v České republice. Pro návštěvníky letiště je zde k dispozici restaurace s letní zahrádkou a výhledem na letištní plochu. Odtud Vás mohou sledovat Vaši přátelé nebo rodina při Vašem tandemovém seskoku Brno.

S tandemem Brno za novým dobrodružstvím

Na letišti v Brně se tandemové seskoky padákem pořádají pouze v případě naplnění kapacity letadla, z něhož jsou tandemové seskoky prováděny. Není tedy možné znát předem volné termíny tandemových seskoků Brno. V případě malého zájmu se tandem neuskuteční.

Tandemové seskoky Brno

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>