Nejprodávanější

Slackline

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
  • Slackline kdekoli v ČR
    Jste vynalézaví a hraví? Rádi zkoušíte něco nového? Máte rádi houpání? S 4-elements.cz můžete spojit sport a pobyt v přírodě se zábavou a legrací. Slackline je jednoduchá atrakce, při které si procvičíte motoriku a rovnováhu.Tohle se Vám zalíbí tak, že si budete chtít koupit vlastní slackline popruh..
    5 858 Kč Bez DPH: 4 841 Kč

Slackline

Chcete si vyzkoušet balancování na laně? Provazochodectví není tak složitým sportem, jak jste si mysleli. Slackline si můžou vyzkoušet i děti od 6 let! Dva slackline popruhy přivezeme až k Vám na místo určení a připravíme pro chůzi. Vy si můžete užívat radost z atrakce celých 6 hodin. Potřeba jsou pouze dva stromy od sebe vzdálené pět až čtyřicet metrů. Začátečníkům se doporučuje chodit přibližně jeden metr nad zemí.

Bezpečnost slackline

Bezpečnost slackline je pro nás tím hlavním faktorem. Na rozdíl od chození po provazu není popruh na slackline natažený napevno, ale je více nebo méně pružný. Popruh je také mnohem širší než bežné lano. Díky tomu, se na slackline chodí mnohem jednodušeji než na laně a s trochou cviku to zvládne skutečně každý. Naše vybavení splňuje ty nejvyšší standardy kvality a na Vaše bezpečí budou dohlížet zkušení instruktoři. S 4-elements.cz se nemáte čeho bát!

Vhodná místa na slackline

  • ve volné přírodě
  • v parku
  • potřebujete jen dva stromy vzdálené od sebe 5 až 40 metrů
  • největší legraci si užijete, když budete přecházet nad vodou
  • pokročilí slacklineři přecházejí mezi skalními vrcholy


Balancujte s 4-elements na slackline! Vyzkoušejte i další adrenalinové zážitky, třeba lanovou dráhu nebo flyboard Hradec Králové.

zobrazit víceskrýt