Nejprodávanější

Nordic walking | Severská chůze

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Nordic walking Karlovy Vary
  Můžete je potkat na horských hřebenech, lesních stezkách, dokonce i uprostřed hlavního města se pohybují lidé se sportovními holemi. Už jste je určitě viděli. K čemu je to dobré? Mnozí se ptají. Nejde tady o žádnou zdravotní pomůcku, to opravdu ne. Je to sport - severská chůze. S Nordic walking K..
  1 115 Kč Bez DPH: 921 Kč
 • Nordic walking Praha
  Máte problémy se ztuhlými ramenními nebo krčními svaly? Hledáte sportovní aktivitu vhodnou pro lidi s nadváhou? Jste po úrazu a potřebujete rehabilitaci? Nebo byste jen rádi strávili čas v přírodě aktivním způsobem? 4-elements.cz má pro Vás dobrou zprávu: S Nordic walking Praha si rozhýbete tělo,..
  1 126 Kč Bez DPH: 931 Kč
 • Nordic walking Štěchovice
  Máte rádi procházky přírodou? Jak by se Vám líbil výlet v blízkém okolí Prahy? 4-elements Vám navrhuje spojit příjemné s užitečným. Pojďte na výlet a zkuste si Nordic walking hole Štěchovice. Je to s nimi mnohem příjemnější a usnadníte si pohyb, zatímco si budete užívat krásy přírody a čistý lesní v..
  1 133 Kč Bez DPH: 937 Kč
 • Nordic walking Ústí nad Labem
  Chcete si pořádně protáhnout tělo? Chcete se zbavit stresu? Rádi trávíte volný čas aktivně? Přijďte se k nám naučit správnou techniku severské chůze - Nordic walking. Není to složité. Zvládnete to za jedno odpoledne. S Nordic walking Ústí nad Labem získáte nové zážitky a můžete najít nové přátel..
  1 115 Kč Bez DPH: 921 Kč

Nordic walking

Takzvaná severská chůze je dynamická chůze se speciálními holemi, která Vám pomůže zlepšit kondici. Tento styl chůze pochází z Finska a jediné co k němu potřebujete, jsou vhodné hole a kvalitního instruktora, který Vám vysvětlí tu správnou techniku. Nordic walking je vhodný pro všechny věkové a výkonností kategorie. Terén a trasu si vyberete podle vašich možností a schopností. Vyzkoušejte Nordic walking s 4-elements.cz

Hole na Nordic walking

Hole na severskou chůzi nejsou to samé, jako běžné turistické hole. Turistické hole jsou hůlky oporové, hole na Nordic walking jsou hole odpichové, které Vaší chůzi přidávají odraz. Zároveň díky úchytu na zip nevypadávají z ruky. Důležitá je samozřejmě také správná volba délky hole v závislosti na Vaší výšce. Kupříkladu, pro člověka vysokého 175cm se doporučují 120cm dlouhé hole. Absolvujte Nordic walking s profesionály!

Kde si s námi můžete vyzkoušet Nordic walking?

Správná technika severské chůze

Naučit se správnou techniku Nordic walkingu je naprostý základ. Toho docílíte pouze při správné instruktáži vedené profesionály s mnoha lety zkušeností. Přesně takové naleznete na 4-elements.cz. Neváhejte a objednejte si Váš Nordic walking kurz ještě dnes!

Severská chůze Vás dostane do formy! Vyzkoušejte i další zážitky z nabídky 4-elements, třeba segway Český Krumlov nebo kurzy inline bruslení Litoměřice!

 

zobrazit víceskrýt