Nejprodávanější

Jednokolka | Dvoukolka

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Jednokolka Liberec
  Seznámíme Vás s technikou, ukážeme Vám, jak jednokolka funguje, popřípadě předvedeme nějaké triky a pak máte celých 24 hodin na to - zkoušet, zkoušet a zkoušet. Jednokolka Liberec pro sportovní fajnšmekry Jednokolka spadá do kategorie dopravních prostředků, avšak jako takový se často nepoužívá..
  467 Kč Bez DPH: 386 Kč
 • Jednokolka Praha
  Zážitek pro opravdové fajnšmekry. Vyzkoušejte kolo bez kola - jednokolku Praha! Naučíme Vás základy a techniku a pak si užijete tento kuriózní dopravní prostředek celých 24 hodin! Lekce jednokolky probíhá v Praze na Letné, v zimním období pak v náhradních prostorech. Po předchozí domluvě lze doho..
  467 Kč Bez DPH: 386 Kč
 • Jednokolka Praha 7
  Jednodušší než klasická jednokolka, hit dnešní doby! To prostě musíte vyzkoušet! S touto motorovou jednokolkou můžete cestovat do práce, do školy, na výlety, kamkoli se Vám zachce. A nemějte obavy - je to jednodušší než se zdá! Jednokolka Praha 7 - praktický prostředek pro každého! Tato ele..
  1 001 Kč Bez DPH: 827 Kč

Setkali jste se někdy s jednokolkou? A co například s monocyklem? Nebo monokolem? Nejste si jisti, co to všechno znamená, ovšem je Vám to povědomé? Pamatujete, jak takový klaun šlape na legračním kolečku kolem šapitó? – to je přesně jednokolka! 4-elements.cz Vám právě jízdu na ní přináší. Je stejně zábavné na jednokolce jezdit jako ji vidět v rukách cirkusového mistra!

Firma na zážitky 4-elements.cz Vás nikdy nezklame – jednokolka zábavu zaručuje!

Co byste měli znát o jednokolce?

Je to sport pro všechny. Jednolky se například prodávají pro děti již od dvou let. Původně se jednalo o výhradně dopravní prostředek, který vznikl v druhé polovině 19. století. Od osmdesátých let minulého století jednokolku testují extrémní sportovci a stále ji vylepšují. Jízda na tomto stroji je dokonce bezpečnější než na obyčejném kole. Platí, že se naučí jezdit úplně každý, ale potřebuje k tomu běžně několik hodin cviku.

Vybavení na jednokolku:

 • pohodlné nebo sportovní oblečení
 • helma
 • chrániče loktů a kolen
 • trpělivost a chuť učit se

Jednokolka pro každého!

V současnosti existuje velké množství sportů s jednokolkou – freestyle, off-road, flatland nebo třeba unihokej. Vy nemusíte být sportovec, stačí mít chuť to zkusit. Nejdřív se naučíte samozřejmě jezdit po rovině, potom Vám instruktor může ukázat některé triky, kterými oslníte nadšené pozorovatele. S vedením zvládnete základy mnohem rychleji a nakonec se Vám třeba jednokolka tak zalíbí, že si pořídíte vlastní. A proč ne? Jednokolka totiž zlepšuje rovnováhu a zpevňuje svalstvo.

Zkuste podobné zážitky jako například Segway Český Krumlov nebo Skákací boty Praha!

zobrazit víceskrýt