Nejprodávanější

Sněžný skútr

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
  • Sněžný skútr Krkonoše
    Máte rádi jízdu na sněhu a motorová vozidla? Chcete poznat Krkonoše tak trochu jinak? Pak tu pro Vás máme adrenalinový zážitek, na který jen tak nezapomenete! Jízda s řidičem na sněžném skútru určitě naplní Vaše očekávání! Sněžný skútr Krkonoše čeká na zájemce o adrenalinovou jízdu! Na sněžném s..
    1 738 Kč Bez DPH: 1 437 Kč

Záviděli jste vždycky záchranné službě a personálu na horách, jak se prohání na sněžném skútru? Není přece nic jednoduššího než si to sami vyzkoušet, s námi ve 4-elements!
Užijte si hory trochu jinak a vyzkoušejte sněžný skútr na vlastní kůži. Tahle adrenalinová projížďka na sněžném skútru ve Vás zůstane hodně dlouho, zarytá hluboko pod kůží.

Sníh, hory a sněžný skútr = ideální kombinace

Sněžný skútr je motorové vozidlo určené pouze k jízdě po sněhu. Skútr bude řídit zkušený řidič, který Vám na určitém úseku sněžný skútr půjčí, a budete si moci tak na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je, řídit tenhle pekelně silný stroj.
Jízda na sněžných skútrech je též provozována jako sport (např. závody v jízdě na sněhu, jízdě ve stopě, freestylu a jízdě do kopce). Nejprestižnější světové závody pořádá WPSA (World PowerSports Association).

Sněžný skútr – zábava pro celou rodinu

Přijďte či přijeďte se pobavit s celou rodinou a udělat si zábavný a adrenalinový výlet do přírody.  Jízda je naprosto bezpečná a zapůjčení helmy je naprostou samozřejmostí.
Když J. A. Bombardier vynalezl první skútr, netušil, že z toho bude taková adrenalinová pecka! Na sněžném skútru jezdí i James Bond, tak proč ne Vy?

Udělejte radost sobě, rodině, známému, kolegovi či šéfovi tímhle skvělým adrenalinovým zážitkem! Pojďte do toho s námi, s týmem 4-elements!

 

zobrazit víceskrýt