Poslední přidané

Slaňování kdekoli v ČR

9585 CZK
Cena: 9 585 Kč Cena bez DPH: 7 921 Kč

Dostupné varianty:

* Slaňování:

0 0 reviews

Myslíte si, že můžete lézt jen po horách, skalách nebo tréninkově na lezecké stěně? Možností je mnohem víc. A 4-elements.cz Vám je přinese. Využijte zkušenosti z oblíbeného sportu a pojďte si zkusit, co jste ještě nezkusili - slaňování budov a mostů. Slaňování Vám zajistíme kdekoli na území České Republiky!

Překonejte strach a zkuste slaňování z výšky až 100 metrů!

Pro koho je slaňování:

  • firemní akce a sportovce, kteří si chtějí řádně protáhnout tělo
  • zkušené horolezce, mírně pokročilé i začátečníky
  • ty z Vás, kdo chcete zažít nefalšovaný adrenalin
  • všechny, co se nebojí
  • ty, co se bojí, ale jsou rozhodnuti svůj strach překonat
  • ty, kdo se chtějí pobavit
  • dospělé a děti od 8 let
  • skupinky přátel  

Slaňování si můžete užít kdekoliv

Můžete s námi vyzkoušet slaňování skalních bloků, mostů nebo budov z výšky od 10 až do 100 metrů. Záleží jen na Vás, pro jakou možnost se rozhodnete. Vybavení ke slaňování Vám dovezeme až na místo určení. Cena dopravy není součástí zážitku, vypočteme ji podle najetých kilometrů z našeho skladu u Karlových Varů -  za 1 km pouze 7 Kč.

Vybavení ke slaňování zajistíme my, Vy potřebujete jen:

  • najít odvahu
  • kotevní bod - strom, skála, sloup či auto

Se slaňováním zažijte silný adrenalin, ale budete v bezpečí

Vybavení ke slaňování pro Vás na místě určení připravíme. Atrakci si můžete užívat celých 6 hodin, podle náročnosti ji zdolá až 25 osob za hodinu. Budete pod dozorem kvalifikovaného instruktora, který zajistí Vaši bezpečnost. Máme vysoký standard pro používání jištění. Horolezecké vybavení je v nejvyšší kvalitě, splňuje CE a EN normu.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>