Nejprodávanější

Letecké simulátory

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Letecký simulátor Praha 7
  Také jste snili o tom, že jednou zasednete do kokpitu letadla a stanete se stíhacím pilotem? Váš sen se může stát realitou s naším simulátorem létání na Praze 7. Vše, včetně celé přístrojové desky, pedálů i plynové masky, je navrženo přesně podle původních nákresů!   Staňte se na pár de..
  2 572 Kč Bez DPH: 2 126 Kč
 • Simulátor helikoptéry Praha 7
  Snili jste někdy o tom, proletět se helikoptérou? Věřte, že zrealizovat se dá úplně všechno a dokonce i bez pilotního průkazu! V simulátoru helikoptéry v Praze Vám dáme možnost vystoupat si kolmo vzhůru k nebi, zastavit se ve vzduchu na místě a manévrovat se strojem jako to profesionální piloti dělá..
  2 572 Kč Bez DPH: 2 126 Kč

Chcete jednoduše letět některým z největších letadel, která brázdí vzduch nad námi? Není to jen nepolapitelný sen a nepotřebujete k tomu pilotskou licenci. Stačí si koupit zážitek od 4-elements.cz a už zítra můžete sedět v kokpitu svého nejoblíbenějšího letadla. Není to jako sedět někde u počítače a bít zuřivě pár tlačítek. V podstatě se účastníte toho, co podstupují i profesionální piloti, než nastoupí na své první letadlo!

4-elements.cz verbuje nadšené piloty do své hvězdné eskadry! Připojíte se?!

Simulátor letu ve Vašem městě

Ve svých počátcích byly simulátory dostupné samozřejmě jen pilotům pro výcvik a nejvíce z toho samozřejmě těžili armádní piloti. První opravdový letecký simulátor vznikl v roce 1927 a jmenoval se Link Trainer po svém stvořiteli. Ovšem simulátor s kokpitem a vším tím, co chcete – měřáky, páčkami, kniply a panely, vznikl až v šedesátých letech. Dnes se můžete po krátké instruktáži stát například stíhacím pilotem Messerschmittu nebo dopravním pilotem Boeingu. Je to na Vás

Co k leteckým simulátorům patří:

 • nepotřebujete vlastně nic
 • levný a opravdu zábavný zážitek
 • maximální přiblížení realitě
 • získáte nové zkušenosti


Nabijte se novými adrenalinovými zážitky! Zkuste třeba Akrobatické lety Příbram nebo Tandemové seskoky Chotěboř!

zobrazit víceskrýt