Segway Mikulov

1081 CZK
Cena: 1 081 Kč Cena bez DPH: 894 Kč

Dostupné varianty:

* Segway Mikulov:

0 0 reviews

Pestrá nabídka zajímavých míst Jižní Moravy, kterou nyní procestujete na nejmodernějším dopravním prostředku současnosti! Na segway vozítku! A to pohodlným způsobem, žádné unavující zdlouhavé chození od památky k památce.

Náš průvodce bude mít pro vás přichystaný poutavý výklad o všech památkách, kolem kterých pojedete. A navíc - vybrat si můžete z jazyků jak českého, anglického, tak i německého.

Trasy pro segway nejen v Mikulově

  • Trasa MIKULOV

Tato trasa si získala obdiv díky množství zajímavých míst. Jakých? Tak třeba náměstí s Ditrichštejnskou hrobkou, zámek, naučná stezka, jeskyně a geopark, židovský hřbitov nebo zřícenina hradu,...

  • Trasa HUSTOPEČE

Čeká Vás zhruba 10 km dlouhá trasa jedinečnou přírodou. Mandloňové sady - jedna z největších botanických rarit na Moravě! Projíždět budete kolem Předního a Zadního rybníku, Kamenného vrchu, rozhledny a pojedeme i po lesní cestě.

  • Trasa VELKÉ BÍLOVICE

Trasa začíná u vinných sklípků a vede po asfaltové cestě. Vyzkoušíte si, jak vozítko zabírá do kopce a poté jak z něj hezky přibrzďuje. Těšit se můžete na nezapomenutelný pohled na malebnou krajinu celého okresu Břeclav.

Segway jako skvělý způsob poznávání památek

Segway je výsledkem nejmodernějších technologií. Díky bezpečnému a intuitivnímu ovládání může na segway vozítku jezdit každý! Maximální rychlost je 20 km/hod. Tak vemte celou rodinu i s dětmi a udělejte si krásný poznávací a hlavně zábavný výlet!

Zkuste v okolí Mikulova také skvělý adrenalinový zážitek Balónem za vínem!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: