Segway Lednice - Valtice

876 CZK
Cena: 876 Kč Cena bez DPH: 724 Kč

Dostupné varianty:

* Segway Lednice - Valtice:

0 0 reviews

Kdo by neznal Lednicko-Valtický areál, který si právem zasloužil místo v seznamu světového dědictví UNESCO. Vy ho nyní můžete obdivovat pohodlným a zábavným způsobem. Na segway vozítku! Výsledek nejmodernější technologie - dopravní prostředek budoucnosti!

Poznejte Lednicko - Valticko na dvou kolech - segway vozítku

Vybírejte trasu, která vám nejvíce imponuje. Na každé z nich vás bude doprovázet průvodce, který se s vámi podělí o znalosti, kterými disponuje o všech památkách. A výklad si navíc lze zvolit jak český, anglický, tak německý.

  • Trasa LEDNICE

Start této trasy je na Hippoclubu Lednice. Čeká vás samozřejmě návštěva zámku a jeho okolí. Janohrad a Tři Grácie vás určitě uchvátí.

  • Trasa VALTICE

 Počátek této trasy začíná na široké rovné ulici, tudíž budete mít dostatek času a prostoru k osvojení si vozítka. Dále nás čeká cesta podél vinice, kolem Muzea železné opony, parku a umělé jeskyně Pekla až zpět k zámku.

  • Trasa HODONÍN

Začínáme na Masarykově náměstí, po zelené značce se dostaneme k jezu na řece Moravě (občerstvení, odpočinek) a dál odpočinkovou jízdou po zpevněné hrázi se dostaneme k bývalému vojenskému objektu.

Segway i okolí Lednicko-Valtického areálu si zamilujete!

Vezměte rodinu - děti, manžela, babičku, dědečka...kohokoliv a udělejte si nezapomenutelný výlet krásami těchto měst. Společné zážitky spojují vzájemně lidi. Tak obdarujte ty, na kterých vám záleží a vyrazte společně za dobrodružstvím. Lednicko-Valtický areál je pro to jako stvořený!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: