Poslední přidané

Segway Břeclav

876 CZK
Cena: 876 Kč Cena bez DPH: 724 Kč

Dostupné varianty:

segway Břeclav:

0 0 reviews

Chcete probádat krásy Jižní Moravy - Břeclavi a okolí netypickým způsobem? My jsme pro segway - pohodlně a zábavně! Segway je moderní dvoukolový dopravní prostředek. Jeho ovládání je naprosto jednoduché a proto je určen úplně pro všechny.

Udělejte si rodinný výlet s dětmi nebo romantickou projížďku ve dvou. Náš průvodce má pro Vás přichystány zajímavé trasy, které vám přirostou k srdci.

Na segway vozítku nejen Břeclaví

Na všech trasách Vás čeká odborný výklad našeho průvodce. Lze si zvolit jazyk český, anglický nebo německý. Vyberte si, kterou část Jižřní Moravy chcete probádat. Všechny nabízí něco jedinečného.

  • Trasa BŘECLAV

Začátek trasy vede po nové cyklotrase, na které se naučíme základy ovládání segway vozítka. Pokračujeme klidnou částí Břeclavi kolem splavu, projíždíme kolem zámku. Čeká nás přejezd přes lávku nad Dyjí. Trasa vede po většinu času klidným okolím.

  • Trasa POHANSKO

Nejprve se projedeme nábřežím směrem k vídeňskému mostu, kde pocítíte funkčnost gyroskopů. Po hrázi zamíříme krásou lužních lesů až na Pohansko. Zde se můžeme občerstvit, dobít baterie, případně absolvovat prohlídku. Míříme zpět kolem Muzea lehkého opevnění.

  • Trasa PRUŠÁNKY

Zajímavá vinařská lokalita s více jak čtyři sta padesáti vinnými sklepy. Malebná vesnička s kouzelnou autentickou atmosférou.

Segway Břeclav - v pohodlí po krásách Jižní Moravy

Segway dokáže jet až 20 km/hod. Je to zcela bezpečný prostředek. Ovládá se náklonem dopředu a dozadu. Žádné páčky ani pedály. Tento moderní dopravní prostředek se zpravidla každý naučí ovládat do pěti minut.

Vzneste se nad Břeclaví Balónem či prozkoumejte toto okolí z Vyhlídkového letadla!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: