Nejprodávanější

Staň se traktoristou

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Staň se traktoristou Vysočina
  Uvažujete o doopravdy netradičním dárku? Jste z města a nevíte, jaké to je řídit traktor? 4-elements.cz pro Vás má jedinečný zážitek - Můžete se na hodinu stát traktoristou, zdolávat motokrosovou dráhu, orat jako mistři zemědělci a přitom nepotřebujete žádné řidičské oprávnění! Prostě jen ..
  1 500 Kč Bez DPH: 1 240 Kč

Proč přes pole jít, když ho můžete přejet a ještě zorat?! Nebojte, nemusíte být zaměstnáni u zemědělské firmy, abyste si sedli za volant traktoru. S 4-elements.cz firmou na zážitky Vám stačí jedna hodina, abyste tento úžasný stroj poznali. Přitom Vás vždy bude doprovázet instruktor, takže se nemusíte bát, že se něco pokazí a Vy si nebudete vědět rady.

4-elements.cz Vám přináší drsný zážitek plný bláta z polí!

Traktor Zetor pro pravé traktoristy

Když se vydáte na lov zážitků a Vaším dalším bude Staň se traktoristou, pak skoro určitě pojedete na traktoru značky Zetor. Je to slavná značka, jejíž věhlas se nese až za hranice Čech a Slovenska. Dnes se traktory Zetor vyrábějí tam, kde se za války montovaly motory pro nacistické Německo. Zetor je vůbec první výrobce na světě, který zavedl u traktorů bezpečnostní kabinu.

Staň se traktoristou Zetoru 12245

První dvě nebo tři čísla v názvu traktoru představují přibližný výkon v koních. To znamená, že použitý model Zetor 12245 má výkon přes sto dvacet koní! Traktor, na kterém se svezete, pochází z unifikované řady UŘ II., která se vyráběla od konce šedesátých let. Tato řada je známá svou spolehlivostí a dodnes některé tyto modely mají zemědělci ve vozovém parku. Budete v bezpečí kvalitní a odolné značky.

Zážitek Staň se traktoristou:

 • velmi ojedinělý zážitek
 • špinavá a drsná jízda
 • naučíte se řídit tento kolos
 • čistokrevný adrenalin
   

Poznejte i další zážitky na Vysočině! Například Jízda na koni Nové město na Moravě nebo RC offroad cars Vysočina!

zobrazit víceskrýt