Nejprodávanější

Staň se bagristou

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Staň se bagristou Vysočina
  Souhlasíte, že dokonalý zážitek nemusí nutně proběhnout na palubě letadla nebo ve vzduchu s padákem? My rozhodně! Jistě už jste vyzkoušeli motokáry, vyjížďku na koních nebo plavbu lodí. Ale co se stát na pár okamžiků bagristou? Být ten správný pracant od podlahy, ruce na volantu a páce, zabraný..
  1 500 Kč Bez DPH: 1 240 Kč
  Založeno na 1 recenzích.

Tvrdá dřina se musí zažít? My s Vámi souhlasíme, a proto Vám přinášíme jedinečný a zábavný požitek, v němž hlavní roli hraje několikatunový bagr, Vy, Vaše síla a odhodlání. Jedním z míst, kam si můžete přijet tuhle nelehkou, ale vyživující práci ozkoušet, je Vílanec u Jihlavy na Vysočině. Nebojte  - nemusíte se účastnit žádného stavebního projektu, abyste k bagru usedli, my máme speciální prostor jenom pro Vás!

Firma na zážitky 4-elements.cz Vám zprostředkuje dokonalý zážitek!

Buď bagristou s bagrem značky Yanmar!

Yanmar je tradiční japonská firma. Původně vyráběla dieselové motory a postupně přešla k výrobě strojů pro zemědělství, průmysl a námořní využití. Společnost už funguje přes úctyhodných sto let, má obrovské zkušenosti v oboru a na jejich strojích je to znát. V současnosti má u nás Yanmar také zastoupení a prodává převážně traktory.

Specifikace bagru Yanmar:

 • délka – 6,28 m
 • výška – 2,72 m
 • šíře – 2,27 m
 • motor Yanmar
 • výkon 43,4 kw

Bagrista z povolání

Tím sice po jedné hodinové jízdě nebudete, ale zažijete, jaké to skutečně je, a o to přeci jde. Instruktor Vám všechno ukáže a vysvětlí a nechá Vás si potom v klidu hrát, a že toho v nabídce máte mnoho! Bagr je multifunkční stroj a naplno ho dokáže využít opravdu jenom expert, ale Vy si jej užijete nejvíce, a klidně se můžete nechat vystřídat a nechat chvíli řídit svůj doprovod. I to je možné!

Hledáte jiný zážitek na Vysočině? Zkuste Adventure čtyřkolky Vysočina nebo Skákací boty Humpolec!

zobrazit víceskrýt