Voucher do 1 hod

Potřebujete rychle vhodný dárek pro Vaše blízké či kolegy?

Pak právě u nás máte rychlé řešení koupí adrenalinového zážitku v podobě dárkového voucheru!

Váš dárkový voucher max. do 1 hod (mezi 09:00 - 17:00)

Objednejte si na našem portále mezi devátou hodinnou ranní a pátou hodinou odpoledne jakýkoliv adrenalinový zážitek jako dárek a zvolte zaslání voucheru emailem. Poté zadejte platbu online s příslušným variabilním symbolem přes Vaše internetové bankovnictví nebo přímo na pobočce v bance, zašlete nám kopii příkazu k úhradě (printscreen, fotku z mobilu nebo jakoukoli formu dokladu o zaplacení zážitku) a dárkový voucher zašleme na Váš email obratem. Vy si jej už jen vytisknete a můžete ihned darovat. Platbu si zde poté ověříme a spárujeme dle variabilního symbolu, čímž se stává voucher platným.

Dárek na poslední chvíli v podobě dárkového voucheru od nás!

Takto objednaný a zaplacený zážitek můžete mít tak i během hodiny ve Vašem emailu a dárek máte připravený k předání oslavenci! Záleží už jen na Vás, jak rychle nám zašlete kopii příkazu k úhradě.

Rychlé řešení dárku na poslední chvíli máte s naším portálem jednoduše vyřešeno!

Univerzální voucher na jakýkoli zážitek!

Nevíte, jaký adrenalinový zážitek zvolit jako ideální dárek? V tom případě Vám nabízíme možnost zakoupení univerzálního dárkového poukazu, kde si jen zvolíte částku, kterou chcete darovat oslavenci, a ten si poté sám na našem portálu vybere zážitek dle vlastní volby. Částka, kterou jste mu darovali, se mu při objednávce odečte od hodnoty vybraného zážitku.