Poslední přidané

Ponor na zkoušku Jihlava

1876 CZK
Cena: 1 876 Kč Cena bez DPH: 1 550 Kč

Dostupné varianty:

* Ponor na zkoušku:

0 0 reviews

Máte rádi léto, slunce, vodu, koupání? A už jste se potápěli na volné vodě? Využijte možnost zkušebního ponoru  - Try scuba, kterou Vám 4-elements.cz přináší. Prohlédněte si krásná místa pod vodní hladinou v lomu Horní Cerekev. Uvidíte i ryby a jiné vodní živočichy.

Objevte svět, jak jste ho ještě neviděli, zkuste s Ponorem na zkoušku Jihlava v lomu Váš první nádech pod vodou!

Ponor na zkoušku Jihlava doporučujeme pro:

  • toho, kdo chce vidět život pod vodní hladinou
  • všechny, kdo mají rádi krásná tajemná místa
  • každého, kdo by rád zažil něco zvláštního
  • toho, kdo se chce něco nového naučit
  • toho, kdo se chce pobavit
  • ty, kteří to chtějí zkusit
  • toho, kde hledá relaxaci
  • dospělé a děti od 10 let

Ponor na zkoušku Jihlava v lomu se zkušeným instruktorem

Ponor je zcela bezpečný. Budete pod dohledem zkušeného trenéra z Evropské potápěčské školy. V lomu je hloubka až 22 metrů, my se pohybujeme kolem 6 metrů. Potápíme se od června přibližně do poloviny září s ohledem na počasí. Přijeďte se odreagovat, veškeré vybavení Vám půjčíme.

Užijte si a něco se naučte s Ponorem na zkoušku Jihlava v lomu

Vyzkoušejte si stav bez tíže a dýchání pod vodou, osvojte si potápěčské minimum. Kromě toho získáte certifikát absolvování ponoru a také nějakou fotku, nebo i video, abyste na svůj zážitek mohli vzpomínat.

Ponor na zkoušku Jihlava v lomu Vám přinese relaxaci i zábavu

Potápění je skvělá relaxace. Zapomenete na stres. Můžete přijet s přáteli, členy rodiny nebo s kolegy a podělit se tak o radost, zábavu a krásný zážitek. Udělejte si volno a báječně si ho užijte. V Jihlavě dále můžeme doporučit Paddleboard na jakoukoliv vodní plochu v okolí!

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Související produkty
'.$image['product']['price'].'  '.$image['product']['special'].'
'; }else{ $pr='
'.$image['product']['price'].'
'; } $pr.='
'; ?> <?echo $pr; ?>
config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>