Poslední přidané

Paddleboard Ústí nad Labem

1254 CZK
Cena: 1 254 Kč Cena bez DPH: 1 036 Kč

Dostupné varianty:

* Paddleboard - možnosti:

0 0 reviews

Máte rádi vodu? Už jste někdy jeli řeku? Chtěli byste to zkusit? 4-elements.cz má pro Vás jedinečný zážitek - půjčte si pádlo a nafukovací paddleboard. Uvidíte, že si plavbu skvěle užijete. A je to tak jednoduché, vždyť domorodci v Polynesii a na Hawai by se ani složitě nepřepravovali.
 
Užijte si vodu, užijte si pohodu, užijte si paddleboard - bude se Vám to líbit!

Pro koho se hodí Paddleboard Ústí nad Labem

  • pro toho, kdo si chce protáhnout tělo
  • pro toho, kdo chce zapomenout na shon a stres
  • pro začátečníky až pokročilé jezdce
  • pro děti i dospělé
  • pro mladé lidi i pro aktivní seniory
  • pro vodáky a výletníky
  • můžete s sebou vzít i Vašeho psa

S Paddleboardem Ústí nad Labem oceníte lehkost a snadnost

S lehkou a skladnou konstrukcí si snadno poradíte sami. Balení obsahuje pumpu, batoh, pádlo a paddleboard. Po vyfouknutí můžete paddleboard zabalit do batohu a přepravit tam, kde budete pádlovat. Plovák během pár minut vybalíte z batohu, nafouknete a po projížďce zase jednoduše sbalíte. Paddleboard je velmi stabilní, můžete si na něm zacvičit třeba jógu.

Paddleboardy Ústí nad Labem oceníte především v horkých letních dnech

Sezóna paddleboardingu začíná už na jaře, v létě je hlavní období, jezdit můžete ještě i na podzim, dokud počasí dovolí. Na jednom plováku může jet více lidí, nebo můžete s sebou vzít Vašeho psa. Pádlování je velmi lehké, stačí jen malé úsilí. 4-elements.cz doporučuje vzít plovací vestu pro děti a neplavce.

Kde najdete Paddleboard Ústí nad Labem

Naše centrála  je v Ústí nad Labem. Zde Vám půjčíme kvalitní paddleboard od českého výrobce Kiboko a zde ho pak také vrátíte. A když budete potřebovat, rádi Vám poradíme.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>