Poslední přidané

Paddleboard Lipno

273 CZK
Cena: 273 Kč Cena bez DPH: 226 Kč

Dostupné varianty:

* Paddleboard Lipno:

0 0 reviews

Dovedete si představit ráj plný vodních sportů? Chtěli byste v něm prožít Váš volný čas?  Najdete ho snadno, je to Údolní nádrž Lipno nad Vltavou o rozloze téměř 49 km čtverečních. To už je pořádná plocha, na území České republiky větší nenajdete. 4-elements Vás zve, abyste si tady vyzkoušeli paddleboarding.

S Paddleboardem Lipno se pobaví celá Vaše rodina!

Paddleboard Lipno se hodí pro:

  • úplné začátečníky i pokročilé vodáky
  • všechny, kdo si chtějí protáhnout tělo
  • pro mladé lidi i pro aktivní seniory
  • samotáře i party kamarádů
  • všechny, kdo mají rádi vodu
  • rodiny s dětmi
  • relaxaci

Užijte si Paddleboard na největší vodní nádrži Lipno

Na tak velké ploše nejste nijak omezeni, záleží jen na Vás, jak dlouho jakým tempem chcete pádlovat. Pádluje se ve stoje, tak zapojíte všechny svaly a naučíte se správně držet rovnováhu. A nemusíte zůstat jen u pádlování, můžete si na paddleboardu udělat i rozcvičku, nebo se třeba natáhnout a opalovat.

Paddleboard Lipno obsahuje :

  • paddleboard
  • pádlo

Paddleboard Lipno na jak dlouho chcete

Můžete si vybrat, jak dlouho si chcete pádlování užívat. Nejkratší doba zapůjčení Paddleboardu Lipno je 1 hodina, což je vhodné tak akorát pro vyzkoušení. Boardy Vám však půjčíme i na delší dobu, až na 8 hodin, a to už je dost času na pěkný celodenní výlet. Nepropásněte sezónu, není nijak dlouhá, začíná na jaře a končí na podzim.

Mapa


Zadejte startovní místo:

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:config->get('config_template').'/stylesheet/cloud-zoom.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/superfish.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slideshow.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/jquery.prettyPhoto.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/slicknav.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/stylesheet.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/livesearch.css', 'catalog/view/theme/'.$this->config->get('config_template').'/stylesheet/skin.css', 'catalog/view/javascript/jquery/colorbox/colorbox.css', 'catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css')); ?>